Yeşil Vadinin Kızı Dizisi Müzikleri Şarkıları - Süper Kadın

Yeşil Vadinin Kızı Dizisi Müzikleri Şarkıları

Yeşil Vadinin Kızı dizisi 3 Temmuz Pazartesi gününden itibaren Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizide çalan şarkıları, diziye özel hazırlanan müzikleri bu konumuzda sizlerle paylaşmak istedik. Yeni dizi Yeşil Vadinin Kızı dizisi tüm müzikleri konumuzun devamında.

Yeşil Vadinin Kızı Dizisi Müzikleri Şarkıları

Yeşil Yapım imzası taşıyan Yeşil Vadinin Kızı dizisi yönetmenliğini Murat Şenöy, Çağıl Nurhak Aydoğdu yapıyor. Dizinin senaryosunu Özge Aras, Serhat Yiğit yazıyor. Hafta içi her gün yayınlanacak olan Yeşil Vadinin Kızı dizisi şimdiden seyircinin dikkatini çekti.

Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi müzikleri şarkıları diziye özel olarak hazırlandı. Bunun yanı sıra bildiğimiz şarkılarda dizinin sahnelerinde yer alacaktır. Bizlerde bu konumuzda dizide çalan şarkıları paylaşacağız.

Yeşil Vadinin Kızı dizisinde Melissa yetiştirme yurtlarında büyümüştür. Melissa evlat edinilir ancak Besime, Melissa’yı istemez.  Melissa kapıya atılır bir gün. Ama hayatı orada değişir çünkü Metin ile karşılaşır. Metin bu kız çocuğunu kurtarmaya karar verir ve çiftliğe götürür. Kasabadaki Yeşil Vadi çiftliğinde Metin ve Mahinur ile yaşamaya başlar. Melissa, Yeşil Vadi’de hayatına devam eder ama bir aile onu evlat edinmek ister. Metin bu duruma karşı çıksa da Mahinur, Melissa’dan vazgeçmeye hazırdır. Ama Melissa ile ilgili öğrendikleri büyük sırla işler karışır ve hikaye başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi