Yangın Günleri Dizisi Konusu Oyuncuları Kadrosu - Süper Kadın

Yangın Günleri Dizisi Konusu Oyuncuları Kadrosu

Yangın Günleri (İndependenta) dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sizlerle paylaşacağız. Milim Sanat’ın yapımcılığını üstlendiği Yangın Günleri dizisinin yönetmen koltuğuna Ömer Faruk Soral oturmaktadır. Fahir Atakoğlu’nun müziklerine imza attığı Yangın Günleri (İndependenta) dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve konusu da merak edildi. Bizlerde Yangın Günleri (İndependenta) dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sizlerle paylaşacağız.

Yangın Günleri (İndependenta) Dizisi Oyuncu Kadrosu

Fikret Kuşkan
İlker Aksum
Bora Akkaş
Selin Genç
Deniz Özerman
Burak Satıbol
Gökhan Yıkılkan
Ecem Karavus
Nevra Serezli

Fikret Kuşkan

Yangın Günleri (İndependenta) dizisinin başrolünde yer alan Fikret Kuşkan, 22 Nisan 1965 İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olan Fikret Kuşkan, 1988 yılında vizyona giren Sis filmiyle oyunculuğa adım atmıştır. Aynı zamanda fotoğrafçı olan oyuncumuz daha önce Direniş Karatay, Kurtuluş, Zalim İstanbul, El Kızı, Kızlarım İçin, Parmaklıklar Ardında, Hanımın Çiftliği gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

İlker Aksum

Yangın Günleri dizisi oyuncu kadrosunda İlker Aksum yardımcı başrolde. 23 Mayıs 1970 yılında Isparta’da dünyaya gelen İlker Aksum, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan İlker Aksum kamera karşısına ilk defa 1997 yılında Olacak O Kadar isimli projeyle geçmiş ve daha önce Azizler, Ramo, Diriliş Ertuğrul, Demir Kadın Neslican, Poyraz Karayel, Tatar Ramazan, 20 Dakika, Muhteşem Yüzyıl gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Bora Akkaş

12 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bora Akkaş, Şehir tiyatrolarında eğitim alan Bora Akkaş kamera karşısına ilk defa 2002 yılında vizyona giren Gönlümdeki Köşk Olmasa filmiyle geçmiştirler ve bu filmdeki performansı sayesinde Altın Portakal ödülünü almıştır. Bir dönem Hakunamatata isimli müzik grubunun bas gitar üyesi olarak müzik çalışmalarında bulunan Bora Akkaş kamera karşısına en son 2022 yılında Üç Kuruş dizisiyle geçmiştir. Yangın Günleri dizisinin erkek yardımcı oyuncusu Bora Akkaş bakalım nasıl bir oyunculuk çıkaracak.Bora Akkaş Yangın Günleri Dizisinde

Selin Genç

26 Haziran 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Selin Genç Yangın Günleri dizisinde. Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden mezun olduktan sonra Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarında Tiyatro eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle geçen ve bu dizide hayat verdiği Gükten Taşkın karakteri ile tanınan oyuncumuz Selin Genç dizi bittikten hemen sonra Bahar karakteriyle Sana Söz dizisinde yer almıştır.Selin Genç Yangın Günleri Dizisi Kadrosunda

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi