Yalnız Kurt Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular - Süper Kadın

Yalnız Kurt Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Yalnız Kurt Dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncular vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Yalnız Kurt Dizisinden ayrılan ve yeni gelen oyuncuları sizler için derledik. Yalnız Kurt Dizisi beğenilerek takip edilen dizilerden birisidir.

Yalnız Kurt dizisine yeni katılan ve ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği Yalnız Kurt dizisi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun’un oturduğu Yalnız Kurt dizisine yeni katılan ve ayrılan oyuncular da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Osman Sınav imzalı Yalnız Kurt dizisine yeni katılan ve ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız.

Yalnız Kurt Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Altan Gördüm – Harun Karacabey
Yalçın Hafızoğlu – Barış Serbey
Jessica May – Meryem
Hakan Bilgin
Hazım Kömükçü
Gökçe Özyol
Recep Çavdar
Cihan Kurtaran
Alper Saylık

Altan Gördüm – Harun Karacabey

Yalnız Kurt dizisine yeni sezonda katılan oyuncumuz Altan Gördüm, 1 Aralık 1958 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Yalnız Kurt dizisine sonradan katılmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan Harun Karacabey karakterine hayat veren oyuncumuz Altan Gördüm en son Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer almıştır.

Yalçın Hafızoğlu – Barış Serbey

Yalnız Kurt dizisine yeni katılan oyuncumuz Yalçın Hafızoğlu, 21. bölümde izleyici karşısına çıkacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ünlenen oyuncumuz Yalçın Hafızoğlu Yalnız Kurt dizisine yeni sezonda katılmıştır ve Yalçın Hafızoğlu, Yalnız Kurt dizisinin ana karakterlerinden biri olan Barış Serbey karakterine hayat verecektir.

yalniz kukrt yalcin hafizoglu

 

Jessica May – Meryem

Jessica May, ATV’nin reyting rekortmeni Yalnız Kurt dizisinde 21. bölümde dahil olmuştur. Aslen Brezilyalı olan ve modellik yapan güzel oyuncumuz Jessica May, 5 Aralık 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Yalnız Kurt dizisine yeni katılan oyuncumuz Jessica May dizinin önemli karakterlerinden biri olan Meryem’i canlandıracaktır.

jessica may yeni dizisi

 

Hakan Bilgin

Yalnız Kurt dizisine yeni sezonda dahil olan oyuncumuz Hakan Bilgin, 4 Nisan 1967 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. Aslen Artvinli olan oyuncumuz Hakan Bilgin’in Yalnız Kurt dizisinde hangi karakteri canlandıracağı belli değildir. Bizler, Hakan Bilgin’in Yalnız Kurt dizisinde hangi karaktere hayat vereceği belli olunca sizlerle paylaşacağız.

yalniz kurt hakan bilgin kim

 

Hazım Körmükçü

30 Ocak 1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Hazım Körmükçü, ATV’de yayınlanan Yalnız Kurt dizisine yeni katılmıştır ve 21. bölümde karşımıza çıkacaktır. Önceki yıllarda oldukça başarılı projelerde yer alan usta oyuncumuz Hazım Körmükçü, Yalnız Kurt dizisinde önemli bir rolle karşımıza çıkacaktır.

hazim kormukcu yeni dizisi yalniz kurt

Gökçe Özyol

ATV’nin sevilen dizilerinden biri olan Yalnız Kurt dizisine ikinci sezonda katılan başarılı oyuncumuz Gökçe Özyol 2 Aralık 1972 yılında dünyaya gelmiştir. Özellikle Yahşi Cazibe dizisindeki performansıyla tanınır hale gelen oyuncumuz Gökçe Özyol’un Yalnız Kurt dizisinde hangi karakteri hayat vereceği henüz belli olmamıştır.

gokce ozyol yeni dizisi yalniz kurt

Recep Çavdar

4 Temmuz 1983 yılında dünyaya gelen oyuncumuz Recep Çavdar, önümüzdeki günlerde Yalnız Kurt dizisi ile izleyici karşısına çıkacaktır. Oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik yapan Recep Çavdar, Yalnız Kurt dizisinde 21. bölümde katılmıştır ve oyuncumuz Yalnız Kurt dizisinde önemli bir karaktere hayat verecektir.

yalniz kurt recep cavdar

Cihan Kurtaran

Yalnız Kurt dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Cihan Kurtaran 27 Ocak 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. ATV’nin reyting rekortmeni Yalnız Kurt dizisine ikinci sezonda yani 21. bölümde katılan oyuncumuz Cihan Kurtaran dizide önemli bir rolü hayat verecektir.

yalniz kurt cihan kurtaran

Alper Saylık

Sektörün yeni yüzlerinden olan başarılı oyuncumuz Alper Saylık, Yalnız Kurt dizisi ile anlaşma sağlanmıştır ve önümüzdeki günlerde Yalnız Kurt dizisi ile izleyici karşısına çıkacaktır. Yalnız Kurt dizisine ikinci sezonda katılan oyuncumuz Alper Saylık’ın Yalnız Kurt dizisinde hangi karaktere hayat vereceği henüz belli değildir.

yalniz kurt alper saylik

Yalnız Kurt Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Çekimleri İstanbul’da devam eden aksiyon ve dram türündeki Yalnız Kurt dizisinden ayrılan oyuncular da merak edildi. Atv ekranlarında karşımıza çıkan Yalnız Kurt dizisinin başrol oyuncusu Damla Colbay olmak üzere bir çok oyuncumuz ayrılmıştır. Bizlerde, Yalnız Kurt dizisinden ayrılan oyuncularımızı sizler için yakından tanıtacağız.

Damla Colbay – Esra/ Sare

Yalnız Kurt dizisinin başrolünde yer alan Damla Calbay dizinin ikinci sezonda yer almayacaktır. Babasının karanlık işleri sonucu yetim ve öksüz kalan Esra bir çatışmada ölmüştür. Damla Colbay, daha sonra ise Esra’nın ikiz kardeşi Sare karakterini canlandırmıştır. Esra’nın yerine geçen Sare de Topal tarafından vurulmuş ve Altay’ın kollarında ölmüştür. damla colbay yalniz kurt

Polat Bilgin – Nizamettin Köz

Yalnız Kurt dizisinden ayrılan oyuncumuz Polat Bilgin, Nizamettin Köz karakterini canlandırmaktaydı. Fakir bir ailenin çocuğu olan Nizamettin küçük yaşta cemaat yurduna verilen bir devlet düşmanıdır. Nizamettin Köz karakteri, Aybars tarafından akciğerine; Viking tarafından kafasına sıkılarak öldürülmüş ve Yalnız Kurt dizisinden bu şekilde ayrılmıştır. polat bilgin yeni dizisi yalniz kurt

Mustafa Gökhan Yüksel – Gıyasettin

Yalnız Kurt dizisinde ilk bölümden beri yer alan Gıyasettin karakterine oyuncumuz Mustafa Gökhan Yüksel hayat vermekteydi. Yalnız Kurt dizisinde 2. Sezonda veda eden Gıyasettin karakteri, Nizamettin Köz’ün adamıdır. Gıyasettin, Kuzey Irak’ta Viking’i vuracakken Aybars onu sırtından vurarak öldürmüştür.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi