Ya Çok Seversen Dizisi Nerede Çekiliyor? Sahil Otel Seti Adresi - Süper Kadın

Ya Çok Seversen Dizisi Nerede Çekiliyor? Sahil Otel Seti Adresi

Kanal d ekranlarında 6 temmuz perşembe günü yayınlanacak olan Ya Çok Seversen dizisi nerede çekiliyor merak edildi. Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan gibi önemli isimlerin başrolde oynadığı ya çok seversen dizisi Akdeniz’in incisi Muğla’da çekiliyor. Muğla ilimizin merkezinde ve turistik ilçeleri olan Köyceğiz, Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Dalyan gibi turistik merkezlerde ve sahillerde çekimler devam ediyor.

Ya çok seversen dizisi nerede çekiliyor?

Ya Çok Seversen Dizisi Nerede Çekiliyor

Ya çok seversen dizisinin sahil ve plaj çekimleri Ortaca ilçesinde bulunan iztuzu plajında yapıldı. Dizinin sahil çekimleri ise Fethiye ve Marmaris gibi ilçelerde devam ediyor. Geçtiğimiz yıl birçok orman yangınının çevreyi tehdit ettiği bölgede bu yıl dizi çekimlerinin olması ve güzel manzaralar ile ekrana gelmesi oldukça sevindirici.

Ya çok seversen dizisi hangi sahilde plajda çekildi?

Kanal d ekranlarında 6 temmuz Perşembe günü saat 20.00’da başlayan ya çok seversen dizisinin sahil çekimleri Muğla ilimizin ilçeleri olan Marmaris ve Fethiye gibi turistik merkezlerde çekildi. Plaj çekimlerinin yanı sıra sahil boyu çekimleri ile ünlü olan Marmaris ilçesi dizinin en önemli çekim alanı oldu. Bununla birlikte oyuncuların kaldığı otel oldukça merak edildi. Her dizide olduğu gibi ya çok seversen dizisindeki otelde izleyicinin dikkatinden kaçmadı. Fragmanda geçen Ocasa Otel elbette gerçek değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi