Üvey Hayat Dizisi Oyuncuları Konusu Başlama Tarihi - Süper Kadın

Üvey Hayat Dizisi Oyuncuları Konusu Başlama Tarihi

Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt‘un kaleme aldığı Üvey Hayat dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenmiştir. Ay Yapım imzalı Üvey Hayat dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Dizinin başrolü için popüler oyuncumuz Devrim Özkan ile anlaşma sağlanmıştır. Devrim Özkan, Üvey Hayat dizisinde Fidan karakterini canlandıracaktır.

Devrim Özkan – Fidan

Üvey Hayat dizisinin başrol oyuncusu Devrim Özkan, 2 Eylül 1998 yılında Muğla’da dünyaya gelmiştir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun olmuştur. Devrim Özkan, kamera karşısına ilk defa 2017 yılında Rüya dizisiyle geçmiştir. Rüya dizisinde canlandırdığı İpek karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz özellikle Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde ki performansıyla tanınmıştır. Devrim Özkan’ın Instagram hesabı: @devrimozkan

Üvey Hayat Dizisinin Konusu

Senaristliğini Banu Kiremitçi Bozkurt‘un üstlendiği Üvey Hayat dizisinin konusu da merak edilmiştir. Üvey Hayat dizisinde iki etkileyici kadının hikayesi anlatılacaktır. Bu kadınlardan biri Devrim Özkan’ın canlandıracağı Fidan karakteridir.

Üvey Hayat Dizisi Başlama Tarihi Nedir?

Üvey Hayat dizisinin ne zaman başlayacağı da merak edilen konulardan biri olmuştur. Ancak bu konu hakkında net bilgi bulunmamaktadır. Bizler başrolünde Devrim Özkan’ın yer aldığı Üvey Hayat dizisinin yeni sezona başlarken yani Eylül ayının ortalarında ya da 2024 yılının ilk aylarında başlayacağını düşünüyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi