Travazol Krem Ne İçin Kullanılır ? Travazol Krem Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle mantar ve egzama gibi cilt sorunları için tavsiye edilen Travazol krem, kadınlar arasında son derece popüler olan bir kremdir. Gelin Travazol krem hakkında merak edilenleri inceleyelim…

Travazol Krem Ne İçin Kullanılır ?

Bu krem egzama, kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı iltihap gibi durumlarda kullanılan bir kremdir. Sadece eczanelerden satın alabileceğiniz bu krem, ciltte beliren “mantar ve bakteri rahatsızlıklarında” kullanılmaktadır. Travazol krem de bütün medikal ürünlerde olduğu gibi kesinlikle doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır. Çünkü ilacın içerisinde yer alan  maddelere alerjiniz var ise rahatsızlığınız iyileşmekten çok daha kötü şeylerle sonuçlanabilir. Travazol krem uçuk gibi virüse dayalı deri hastalıklarına iyi gelmez. Çocuklarda küçük yaşlarda görülen suçiçeği, kızamık gibi hastalıklarda kesinlikle kullanılmamalıdır.

Travazol Krem

Mantar hastalıklarının tedavisinde çok başarılı sonuçlar verdiği bilinen bu krem, sıcak havalarda aşırı terlemeden ötürü yaşanan pişik sorunlarını da ortadan kaldırıyor.

Travazol Krem Nasıl Kullanılır ?

Aklınıza gelebilecek olan hemen hemen bütün ilaç ve kremler kesinlikle uzman bir doktor tavsiyesi eşliğinde kullanılmalıdır. Bunun dışında ki kullanımlar için günde 2 defa uygulayabilirsiniz.

Travazol Krem Güncel Fiyatı Ne Kadar ?

Reçete ile satılan travazol krem 24.70 TL’dir. Eczanelerden reçete ile alabilirsiniz.

Travazol krem vajina içine sürülür mü ?

Genellikle mantar ve egzama tedavisi için tavsiye edilen bu kremi vajinal bölgenize uygulamadan önce kesinlikle uzman bir doktora danışmanız tavsiye edilmektedir.

 

One thought on “Travazol Krem Ne İçin Kullanılır ? Travazol Krem Nasıl Kullanılır ?

  • Ekim 13, 2021 tarihinde, saat 5:04 am
    Permalink

    manşet fotosuna daha iğrenç bişey bulamadınız mı her gördüğümde midem kalkıo

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi