Sudocrem Ne İçin Kullanılır ? Bebekler için Sudocrem Nasıl Kullanılır ? - Süper Kadın

Sudocrem Ne İçin Kullanılır ? Bebekler için Sudocrem Nasıl Kullanılır ?

Bebeklerde görülen bazı cilt sorunlarının tedavisi için uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen Sudocrem ne için kullanılır, bebek bakım kremi olarak bilinen Sudocrem hakkında merak ettikleriniz bu yazımız da sizlerle…

Sudocrem Ne İçin Kullanılır ?

Sudocrem, uzun yıllardır bebekler için pişik, kuruluk yada egzama gibi sorunları tedavi etmek amacı ile uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen son derece etkili bir kremdir. Bebeklerin pişiklerini geçirmede etkin olarak tavsiye edilen Sudocrem, koruyucu bir tabaka oluşturarak bebeklerde idrarın cilt ile temasını keserek pişik önler. Pişik kremi olmasına karşın içeriğinde yer alan bileşenler ile pişik geçirmenin yanında bir çok önemli cilt sorunun tedavisinde faal olarak kullanılıyor.

Bebeklerde olan etkilerinin olumlu yönde olmasından sonra kadınların da cilt bakımında kullanmaya başladığı Sudocrem, ufak yaraların ve sivilcelerin kısa bir sürede giderilmesinde, kızarıklık ve tahriş olmuş cildi onarmada, güneş yanıkları ve cilt lekelerini tedavi etmede çok önemli rol oynar.

Sudocremi sizlerde doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Uyarı: Faydaları keşfedildikten sonra bir çok kişi tarafından kullanılmaya başlanan Sudocrem, aşırı şekilde kullanıldığı yağ oranını arttırdığı için sivilce artışına neden olmaktadır.

Sudocrem baby care cream
Bebekler de pişik için sudocrem kullanımı

Sudocrem Nasıl Kullanılır ?

Uzman doktorlar tarafından geceleri kullanılması tavsiye edilen Sudocrem gece sürüldüğünde sabaha kadar etkisi daha da çok artacaktır.  Tüm yüze uygulanması doğru olmayan bu kremi sadece sorunlu olan bölgeye küçük bir yama şeklinde sürebilirsiniz.

Sivilceleriniz için kullanmak istiyorsanız bütün yüzünüzü güzelce yıkayıp, temizleyin. Ardından parmak uçlarınızla sürerek hafif hafif ovalayın. Çok fazla uygulamamaya özen gösterin.

Sudocrem 2021 Güncel Fiyatı Ne Kadar ?

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 250 gram fiyatı 93,99 TL dir.

Sudocrem Kullanımı


SSS

Sudocrem Sivilce Lekelerinin Tedavisine Yardımcı Olur mu?

Sudocrem, içerdiği çinko oksit ve benzil alkol nedeniyle birçok kişi tarafından sivilce lekelerinin tedavisinde etkili olduğu düşünülmektedir .

Çinko, vücudunuzun enfeksiyon ve iltihapla savaşması için ihtiyaç duyduğu önemli bir besindir. Yediğiniz gıdalarda çinko tüketmek harika olsa da, topikal çinkonun herhangi bir akne türüyle ilişkili iltihabı azaltacağına dair bir kanıt yoktur.

Sudocrem kırışıklıklar için etkili midir?

Evet, Sudocrem’in kırışıklıklar için etkili bir tedavi olması mümkündür .

Sudocrem Egzema için etkili midir?

Çinko içeren topikal ürünler egzama tedavisinde etkili olabilir .

Sudocrem bebekler için güvenli midir?

Sudocrem, bebeklerde pişik ve egzamayı tedavi etmek için bir krem ​​olarak tasarlanmıştır . Bebeklerin hassas cildi için koruyucu bir bariyer görevi görür.

Çinko ve lanolin bileşenleri cildi nemlendirirken cildi neme karşı korur. Sudocrem’deki benzil alkol, bebek bezi döküntüsü ile ilişkili ağrıyı önleyen bir anestetik görevi görür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi