Sosyal Medyadaki Komedi Videolarıyla Tanınan ”yerliyersiz.tivi” Kimdir?

Sosyal medya üzerinden komik içerikleri ile izleyenlerini güldüren ”yerliyersiz.tivi” kimdir ? Sorusunun cevabını bu yazımızda hazırladık. Sizler için sitemizin biyografi kısmında ünlü ve fenomen isimlerin hayatları ile ilgili bilgileri listeledik.

Kah Yurdagül karakteri ile kah Filazof Ayriye karakteri ile kah Naime ve Ayten karakterleriyle olsun karşımıza gelen yerliyersiz.tivi‘nin oyuncusu Tuğçe Sarıyılmaz’ın hayat hikayesi ile ilgili elde edilen bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tuğçe Sarıyılmaz Kimdir?

Çektiği komedi videolarıyla adından sıkça bahsettiren ve Instagram’ın popüler sayfalarının hızla keşfedip videolarını paylaştığı isim olan Tuğçe Sarıyılmaz ile hakkında merak edilenleri yazdık.

21 Mayıs 1985 yılında doğan ”Tuğçe Sarıyılmaz” 36 yaşındadır. İstanbul’da yaşayan Tuğçe Sarıyılmaz, aslen izmitlidir. 1.68 boyunda 58 kilo olan Tuğçe, sosyal medya üzerinden ürettiği içerikler ile adından oldukça söz ettirmektedir.

@yerliyersiz.tivi Misafirperverlik hahahhaha #hintdizileri #tiktokindia #tiktokdizi #dizitv #hintdance #eğlencelivideolar ♬ Chori Chori Hum Gori Se – Udit Narayan & Abhijeet

Yerliyersiz.tivi İsmi Anlamı ?

Tuğçe Sarıyılmaz’a sosyal medya üzerinden sorulan kanal ismi anlamını bizlere verdiği cevabı ile sizlerle paylaştık. ”yerliyersiz.tivi’nin içerisinde nice tip ve karakter yer alıyor. Bu tip ve karakterler bazen çok sıradan, bazen de oldukça abartılı şeyler yaşıyor ve esprili anlatımlarla da yaşanılanları bizlere aktarıyorlar. ‘Yerli/yersiz’ olaylar, durumlar ve verilen aşırı tepkiler var yani bu hikayelerde. Bu şekilde ortaya çıktı işte isim de. Hikayemdeki çoğu karakterin aslında bizzat gözlemlediğim insanlar olduğunu söylemek isterim. Tabii ki bu karakterleri abartılı bir mizahi bakış açısıyla aktarıyorum ben izleyicilere.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi