Sinem Özgür Kimdir ? Kaç Yaşındadır ?

Sosyal medya fenomenlerinden olan ”Sinem Özgür” hakkındaki bilinenleri sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Herkesin merak ettiği ”Sinem Özgür” hakkındaki her şey sizlerle.

Sosyal medyada oldukça aktif olan ve binlerce insanın takip ettiği Sinem Özgür, bir çok sosyal platformda aktif olarak paylaşımlar yaparak adından sıkça söz ettirmektedir. İnstagram, Twitter ve son zamanlarda Onlyfans hesabından yaptığı paylaşımlarla en çok merak edilen isimlerden biri olmuştur.

Sinem Özgür Kimdir ?

Sinem Özgür Türk Sosyal medya fenomeni ve Instagram fenomeni olan Sinem Özgür aslında mesleği eski milli yüzücüdür. Önce yüzücülük sonrasında da sosyal platform fenomeni olarak tanınmaya başladı.

Sinem Özgür 2002 senesinde Bursa’da doğmuştur. Lise eğitimini bitirdikten sonra Bursa Uludağ Üniversitesi Veteriner Hekimliği Bölümünde üniversite yaşamını sürdürmeye başladı. Çocuk yaşlarda yüzücülüğe ilgisi olan Sinem Özgür profesyonel olarak yüzücülük yaptı. Bu nedenle eski milli yüzücülerdendir.

Günümüzde sosyal platform kanallarına ağırlık veren ve kısa bir sürede fenomen durumuna gelen Sinem Özgür boyu 1.68 cm kilosu 49 kg ve bekardır.

  • Sinem Özgür’ün sosyal medyadan yaptığı paylaşımları görmek için tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi