Selin Geçit kimdir? Kaç Yaşındadır ?

Sosyal medya üzerinden oldukça konuşulan ve son zamanlarda yapmış olduğu şarkı ve coverlar ile adından çokça söz ettiren ”Selin Geçit” hakkındaki detaylı bilgileri sizler için sitemizdeki bu yazımızda hazırladık. Sizlerde sosyal medya fenomenleri ve daha bir çok ünlü ismin hayatlarını bizlerden öğrenebilirsiniz.

Selin Geçit kimdir ? Kaç yaşındadır ? Sorularının cevaplarını bu yazımızda yazdık. Sizlerde yazımızı inceleyerek ”Selin Geçit” hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Selin Geçit Kimdir ?

31 Ağustos 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen ”Selin Geçit” kimdir sorusunun cevabını sizler için yazdık. 23 Yaşında olan ünlü şarkıcı İstanbulludur. Londra’da University of West London’da British and Irish Modern Music Institute’ta Yaratıcı Müzisyenlik eğitimi aldı. Şimdi ise sosyal medya üzerinden şarkılara yaptığı şarkılara kendi yorumunu katmaktadır.

Selin Geçit, Sertab Erener ile birlikte söylediği şarkı için : o anları ‘Rüya gibiydi.’ diye tanımlıyor. Sertab Erener gibi bir duayenle Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda yanı sahnede olmanın çok güzel ve mutluluk verici olduğunu söylüyor.

  • Selin Geçit’İn sosyal medya hesabına ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi