Yemekteyiz Safter Karabetça Kimdir?

Herkesin en çok izlediği gündüz kuşağı programlarından biri olan ”Yemekteyiz” programının en çok sevilen isimlerinden biri olan ‘‘Safter Karabetça’‘ hakkındaki detaylı bilgileri sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Televizyon ekranlarının sevilen yarışma  programlarından biri olan ”Zuhal Topal İle Yemekteyiz” programındaki samimi ve başarılı görünümü ile izleyicileri etkileyen yarışmacı ”Safter Karabetça” sosyal medyanın en çok aranan isimleri arasında yer almaktadır.

Safter Karabetça Kimdir ?

Sosyal medyanın en çok aranan isimlerinden biri olan Safter Karabetça, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına katılan eğlence dolu Safter konuklarını ve izleyicileri kırdı geçirdi. Eğlenceli kişiliği ile öne çıkan Safter Karabetça dövme sanatçısıdır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in yeni yarışmacısı Safter Karabetça ilk bölümünde kendi evinde konuklarını ağırlıyor. Safter Karabetça renkli kişiliği ile ilgi odağı oldu ve Zuhal Topal’la Yemekteyiz izleyicileri Safter Karabetça’ı araştırmaya başladı. Sosyal medyayı da iyi kullanan yarışmacının instagram hesabını 11.9K kişi takip ediyor.

  • Safter Karabetça’nin sosyal medya hesabına ulaşmak için tıklayınız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi