Rotasız Seyyah (Mehmet Genç) Kimdir, Kaç Yaşındadır ?

Sosyal medya üzerinden bir çok takipçisi ve çektiği videolar ile oldukça sevilen isimlerden biri olan ”Mehmet Genç” hakkındaki merak edilenleri bu yazımızda sizler için yazdık. Dünya ülkelerini gezerek çektiği videolar ile tanınan seyyah Mehmet Genç, kaç yaşındadır nerelidir gibi soruların cevapları yazımızda sizlerle…

Rotasız Seyyah (Mehmet Genç) Kimdir ?

Sosyal medyada gezdiği ülkeler ile takipçilerini buluşturan seyyah Mehmet Genç, sosyal medya üzerinde oldukça sevilmektedir. 39 Yaşında bir çok ülke gezerek bizlerle buluşturan Mehmet Genç aslen Samsun doğumludur. YouTube ve İnstagram üzerinden bir çok video paylaşan ünlü fenomen takipçilerine gittiği ülkeler hakkında kültürel ve gezilecek yerleri tanıtmaktadır.

Gezdiği ülkeler hakkında kitap bile yazan gezgin Mehmet Genç, kendisine sorulan sorularda ilk olarak Tayvan’a gittiğini ve kültürel olarak ülkeleri incelediğini söylemiştir.

Gezgin Mehmet Genç, gezdiği ülkeleri takipçileri ile yukarıdaki videodaki gibi tanımaktadır. Mehmet Genç‘in paylaştığı videoları görmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi