Patlat Kazan Yarışma Başvuru Formu Şartları - Süper Kadın

Patlat Kazan Yarışma Başvuru Formu Şartları

Patlat Kazan Yarışma Sunucusu Kim?

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Patlat Kazan, yerli bir formattır. Hafta sonu ekranlara gelecek olan Patlat Kazan yarışmasını sunucusu özellikle Survivorla tanınan Cemal Can Canseven olmuştur. Cemal Can, sempatik ve eğlenceli tavırlarıyla herkesin önünde taht kurmuş bir isimdir. Bizlerde, Patlat Kazan yarışmasını sunucusu Cemal Can Canseven’i yakından tanıtacağız.

25 Mayıs 1995 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Cemal Can Canseven, İstanbul Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümünü kazanarak İstanbul’a gelmiştir. Ancak fenomenin amacı İstanbul’da okumak değil, ünlü olmaktı. İlk yıllarda modellik yapan Cemal Can Canseven, İstanbul DJ Academy’e kaydolup sertifika almıştır. Sosyal medya fenomeni Danla Bilic’in de yakın arkadaşıdır. Özellikle 2020 yılında şampiyon olduğu Survivor yarışmasıyla tanınan Cemal Can, 2021 yılında ise Kahraman isimli single parçasını çıkarmıştır.

Patlat Kazan Yarışmasının Başvuru Formu

Son dönemin popüler isimler arasında yer alan Cemal Can Canseven’in sunacağı Patlat Kazan yarışmasının başvuru formu da merak edilmiştir. 22 yarışmacının görev alacağı Patlat Kazan’da sizde yarışmak istiyorsanız eğer, Startv.com.tr adresinden başvuru yapabilirsiniz. Star TV’nin resmi internet sitesine girerek, programlar kısmından Patlat Kazan’ı seçebilir, istenen bilgileri doldurarak yarışacak olan 22 kişiden biri de siz olabilirsiniz.

Patlat Kazan Yarışması WhatsApp İletişim Bilgileri

Star Tv İç Yapımlar imzalı Patlat Kazan yarışması kurban bayramından sonra ekranlara gelecektir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sizlerde Patlat Kazan yarışmasında yer almak istiyorsanız eğer Star TV’nin resmi internet sitesinden (Startv.com.tr) yarışmaya başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca 0 532 724 77 77 telefon numarasıyla WhatsApp’da iletişime geçebilirsiniz. Patlat Kazan’da yarışmacı olmak için 0 532 724 77 77 telefon numarasına WhatsApp’tan gerekli bilgileri ileterek yarışmaya başvuru yapmış olursunuz.

Patlat Kazan Yarışma Şartları

Cumartesi ve pazar günleri ekrana gelmesi beklenmektedir.  Programda toplam 22 kişi yarışacaktır. Yerli yapım olan Patlat Kazan’da balonu patlatan kişiler 500.000 TL para kazanacaktır. Ancak sizler de Patlat Kazan’da yarışmacı olmak istiyorsanız eğer  18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi