On Saniye Filmi Kıyafetleri - Süper Kadın

On Saniye Filmi Kıyafetleri

Senaryosunu Erdi Işık’ın yazdığı On Samiye filminin yönetmen koltuğunda Ceylan Özgün Özçelik oturacaktır. On Saniye filmi Emre Oskay’ın sahibi olduğu Sky Film imzalıdır.

On Saniye Filmi Zeynep (Bergüzar Korel) Kıyafetleri

Filmin başrol oyuncusu Bergüzar Korel, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Oyuncumuz Bergüzar Korel güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Bergüzar Korel tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Bizlerde önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Bergüzar Korel’in On Saniye filminde giydiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini ve aksesuarlarını markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

On Saniye Filmi Elif (Bige Önal) Kıyafetleri

Popüler oyuncumuz Bige Önal, On Saniye filminin başrolünde yer alan Elif karakterini canlandıracaktır. Güzelliğiyle de büyük beğeni toplayan oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Modaya uygun giyinen oyuncumuzun kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde On Saniye filminin başrol oyuncusu Bige Önal’ın filmde giydiği tüm kıyafet ve elbiselerini sayfamızdan paylaşacağız.

 

On Saniye Filmi Zeynep’in Kızı (Defne Burnaz) Kıyafetleri

Zeynep’in (Bergüzar Korel) kızına genç oyuncumuz Defne Burnaz hayat verecektir. Seyirciler Bergüzar Koral ve Bige Önal ile birlikte Defne Burnaz’ın giydiği kıyafetleri de merak etmiştir. Bu haberimizde On Saniye filminin önemli oyuncularından biri olan Defne Burnaz’ın filmde tercih ettiği bütün kıyafetlerini, elbiselerini, kombinlerini ve takılarını markalarıyla beraber sayfamıza ekleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi