Spiker Okan Ateş Kimdir ? Kaç Yaşındadır ?

HaberTürk ekranlarında spikerlik yapan ”Okan Ateş” hakkındaki bilinenleri sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Spiker Okan Ateş Kimdir ? Kaç Yaşındadır ? Sorularının cevaplarını siz okuyucularımız için bu yazımızda yazdık. Fenomen isimlerin hayat hikayelerini, yaşlarını ve işlerini sitemizdeki biyografi kısmından ulaşabilirsiniz.

Okan Ateş Kimdir ?

1994 yılında dünyaya gelen Okan Ateş, Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nden mezun olmuş, üniversite eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nde 2013 yılında tamamlamıştır. 2010 ile 2013 yılları arasında Kanal D bünyesinde muhabir ve yazar olarak çalışan Okan Ateş, sonrasında GS TV bünyesinde editör, spiker ve muhabir olarak 2015’e kadar görev yapmıştır. Okan Ateş, ardından Sporx’te editör olarak kısa bir süre çalışmıştır. Ateş, 2017’den beri de Habertürk ekranlarında sunucu & spiker olarak görev almaktadır.

  • Aktif olarak HaberTürk ekranlarında spikerlik yapan Okan Ateş hakkındaki bilinenleri yazımızda yazdık. Okan Ateş’in sosyal medya hesaplarını sizler için yazımızın devamında yazdık.

Okan Ateş Ve Sosyal Medya

Aktif olarak Spikerlik yapan Okan Ateş, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımları sizlerde görmek istiyorsanız aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi