Melih Abuaf Kimdir, Kaç Yaşındadır ?

Herkesin videolarda ve sosyal medyada sıkça karşısına çıkan ve yaptığı başarılı işlerle motivasyon konuşmalara da katılan ”Melih Abuaf” hakkındaki merak edilenleri sitemizdeki bu yazımızda sizler için yazdık.

Melih Abuaf Kimdir ?

36 Yaşında olan başarılı YouTuber çektiği videoları da kendi sosyal medya hesabından paylaşan fenomen isim aslen İstanbul’ludur. İstanbul’da yaşayan başarılı YouTuber, Lesli Jebahar ile evlidir.

Özel Alman Lisesinden mezun olan başarılı Youtuber üniversite eğitimini Koç Üniversitesinde tamamlamış ve 2008 yılında mezun olmuştur. Koç Üniversitesinin İşletme Bölümünden mezun olmuş ve iş hayatına atılmıştır.

İş hayatında da önemli başarılara imza atan Melih Abuaf, arkadaşı ile kurduğu Mediakraft şirketini de Alman iş adamlarına satmışlardır.

Youtuber Melih Abuaf’ın YapYap, Oha Diyorum kanallarının reklam yüzü olması sebebiyle Melih Abuaf ile Almanlar bir anlaşma yaptılar. Yeni ekip ve yeni şirket ile yoluna devam eden Melih Abuaf Türkiye’den uluslararasına başarılı içerikler çıkarmayı hedeflemektedir. Melih Abuaf isimli Youtube kanalına ise daha çok eğlenceli içerikler atmayı düşünmektedir. Fakat içerikler konusunda çok da emin değildir. Kendinin de izleyebileceği şeyler çekmek istediğini belirtmiştir.

  • Başarılı YouTuber Melih Abuaf, sosyal medya hesaplarına ulaşmak için tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi