Mehmet Oğuzhan Özyetiş Kimdir, Kaç Yaşında? Doch (Oğuzhan Özyetiş) Boyu Kaç ?

Mobil oyun platformlarının profesyonel oyuncuları arasında yer alan 21 yaşında ki Oğuzhan Özyetiş hakkında merak edilen soruların yanıtlarını bu yazımızda sizler için derledik. Oğuzhan Özyetiş kimdir, Oğuzhan Özyetiş kaç yaşında ve nereli gibi soruların yanıtlarını bu yazımızda inceleyebilirsiniz.

Oğuzhan Özyetiş Kimdir, Kaç Yaşında?

21 yaşında ki Oğuzhan Özyetiş mobil oyun platformunda profesyonel oyuncudur. PUBG Mobile’nin 2018 yılında düzenlediği STAR CHALLENGE turnuvasında Avrupa’da Şampiyon olduktan sonra hem Youtube’a içerik üretmeye, hem de yayıncılık hayatına devam etti. Youtube üzerinde şu an için 2.18 milyon takipçisi bulunan başarılı oyuncunun diğer sosyal medya hesapları da son derece kuvvetli.

Başarılı gamer 21 yaşında olduğunu Youtube platformundaki açıklama kısmında belirtmiştir. Ayrıca Ankaralı olduğu tahmin edilen e-sporcu Doch (Oğuzhan Özyetiş)’un aslen nereli olduğu hakkında kesin bir bilgi yoktur.

Hazırladığı videolarda boyunun dikkat çekmesiyle de ön plana gelen Doch (Oğuzhan Özyetiş), boyu Google platformunda bir hayli araştırılmıştır. Fakat yakışıklı gamer Doch (Oğuzhan Özyetiş)’un boyu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Oğuzhan Özyetiş (Doch) ne kadar kazanıyor?

Gamer Doch (Oğuzhan Özyetiş)’a ne kadar kazandığı hakkında soru yöneltildiğinde: ”NeoTV’den kazandığım, Youtube videolarından ve sponsorluktan kazandığım, sponsorlardan yaklaşık 50-70 arasında bir gelir elde ediyorum.” demiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi