Madecassol Krem Ne İşe Yarar ? Madecassol Krem 2021 Fiyatı Ne Kadar? - Süper Kadın

Madecassol Krem Ne İşe Yarar ? Madecassol Krem 2021 Fiyatı Ne Kadar?

Genel olarak cildi onaran, yenileyen ve yaraları iyileştiren bir özelliğe sahip olan Madecassol krem sadece eczanelerden satın alabileceğiniz bir kremdir. Bir çok kişinin kullanmadan önce araştırdığını Madecassol Krem nasıl kullanılır, cilde olan faydaları nelerdir gibi sorularınızın yanıtları bu yazımız da sizlerle.

Madecassol Krem Ne İşe Yarar ?

Cilde faydaları saymakla bitmeyen Madecassol içerisinde yer alan “Centella asiatica” bitkisinin ham maddesi sayesinde cildi yenileyen ve derin olan yaraları kısa sürede iyileştiren bir etkiye sahip medikal kremdir. Özellikle cilt yüzeyinde yer alan yara, yanık, cilt lekeleri, sivilce izleri ve çatlakların tedavisinde kullanılan Madecassol kremi bilinçsiz kullanımın önüne geçmek için yazımızda kremin kullanımı ve ne işe yaradığı hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz.

Madecassol Krem
Sivilce İzleri İçin Madecassol Krem

Bu krem cildi yenileyici olan özelliği ile istenmeyen sivilce izleri, cilt lekeleri sorunları yok ederken özellikle yaraların üzerindeki etkisi ve ciltte oluşan tahrişi giderici özelliği sayesinde lazer epilasyon ve cilt bakımı sonrası oluşan tahrişlerin tedavisinde son derece başarılı olan bir üründür. Kremi kesinlikle açık yaralarınıza uygulamamalısınız. Aksi taktirde yaralar sulanarak iltihaplanma yol açabilirsiniz.

Madecassol Krem Ne İçin Kullanılır ?

– Yüzeysel olan 1. ve 2. derece yanıkların tedavisinde

– Lokal deri ülserleri, dekübitus ülserleri,

– Radyoterapi sonrası görülen radyo-epidermitis tedavisi,

– Yara ve yanıkların iyileşme sürecini etkili bir şekilde hızlandırır,

– Tahriş olmuş cildi onarır ve yeniler

– Ağda sonrası,

– Kuru cildi nemlendirmek için kullanılması önerilen bir kremdir.

Madecassol Krem Ne İçin Kullanılır
Madecassol Krem Kullanım Alanları

Madecassol Krem Nasıl Kullanılır ?

Bütün medikal kremlerde olduğu gibi madecassol kremde kesinlikle uzman bir doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır. Bunun dışında Madecassol krem uygulamak istiyorsanız,

1 Çay kaşığı kadar Madecassol krem
1 Çay kaşığı kadar Bepanten krem
1 Tane E vitamini Ampulü

Bütün malzemeleri bir cam kasenin içerisinde güzel bir şekilde karıştırın. Karışıma hazırlarken Madecassol krem ve bepanten kremi aynı miktarda karıştırmaya özen gösterin. Hazırladığınız karışımı göz ve dudak çevresi hariç olmak üzere yüzünüzde özelikle sorunlu bölgeye ve boynunuza sürebilirsiniz. Uygulama yüzünüzde ortalama olarak 1 saat kadar bekledikten sonra ılık su ile yıkayın. 2 Haftada 1 defa uygulamanız yeterlidir.

Madecassol Krem Kremin 2021 Fiyatı Nedir ?

Bu krem 10 mg/1 gr 40 gr pomad 2021 senesi için fiyatı 34.83 ​liradır.

Bu Kremin Yan Etkileri Var mıdır ?

Bilinçli ve uzman bir doktor kontrolünde kullanıldığında hiç bir şekilde bir yan etkisi bulunmayan bu kremi dozunda kullanmak son derece önemli bir noktadır. Fakat en önemli nokta açık yaraya sürüldüğünde içi su dolu kabarcıklar, ciltte tahriş çok azda olsa görülmektedir. Eğer beklemediğiniz bir yan etki gördüğünüzde mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi