Kızılcık Şerbeti Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kesin Tarih - Süper Kadın

Kızılcık Şerbeti Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kesin Tarih

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı Kızılcık Şerbeti dizisi show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. Sezonunun kesin başlama tarihi de merak edilmiştir. Bizlerde merak eden seyircilerimiz için araştırdık. Bu konumuzda da Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağını sizlerle paylaşacağız.

Dizinin başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman paylaşmaktadır. Show TV’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi kendini izleyiciye sevdirmiştir. Cuma günleri yayınlanan Kızılcık Şerbeti, geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Bundan dolayı da yapımcılar Kızılcık Şerbeti’nin 2. Sezonda da devam etmesine karar vermiştir. Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. Sezonu 2023 yılının Eylül ayında başlayacaktır. Kızılcık Şerbeti sezon finalinde Ömer mi, Kıvılcım mı ölüyor?

 

Kızılcık Şerbeti 2. Sezon Başlama Tarihi Nedir?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisi 28 Ekim 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkat çeken Kızılcık Şerbeti, en çok konuşulan dizilerin başında gelmektedir. Yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç’ın yer oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. Sezonun başlama tarihi de merak edilmiştir. Cuma gününün en çok izlenen dizisi olan Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. Sezonu 2023 yılının Eylül ayının ikinci haftası ekranlarda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi