Kirli Sepeti Dizisi Oyuncuları, Konusu ve Kanalı - Süper Kadın

Kirli Sepeti Dizisi Oyuncuları, Konusu ve Kanalı

Kirli Sepeti dizisi oyuncuları kimler, konusu ve hangi kanalda yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Kirli Sepeti dizisinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin oturacaktır. Kirli Sepeti dizisi “Biz evlerini temizledik, kalplerini değil” sloganıyla çekilecektir.

Kirli Sepeti Dizisi Oyuncuları

Kirli Sepeti dizisinin başrolü için Ayça Bingöl ile anlaşma sağlanmıştır. Ayça Bingöl dizide hizmetçi Songül karakterini canlandıracaktır. Cast çalışmaları devam eden Kirli Sepeti dizisinin diğer bir başrol oyuncusu ise Serkay Tütüncü’dür. Serkay Tütüncü, gözü kara gazeteci Kahraman karakterine hayat verecektir.

Ayça Bingöl (Songül)

Kirli Sepeti dizisinin başrolünde yer alan Ayça Bingöl, 16 Ocak 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayça Bingöl, 1996 yılında Dormen Tiyatrosu’nda profesyonel oyunculuğa başlamıştır. Daha önce Kırmızı Oda, Kardeş Çocukları, İki Aile, Asmalı Konak, Çiçek Taksi gibi yapımlarda rol almıştır. Oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Özellikle Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile geniş kitlelere ulaşan oyuncumuz en son 2023 yılında Yürek Çıkmazı dizisinde rol almıştır.

Serkay Tütüncü (Kahraman)

Başarılı gazeteci Kahraman karakterini oyuncumuz Serkay Tütüncü canlandıracaktır. Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi’nden mezun olan Serkay Tütüncü, profesyonel sporcudur. 2016 yılında Survivor yarışmasına katılan ve özellikle bu yarışma sayesinde tanınır hale gelmiştir. Serkay Tütüncü, 2018 yılında İnsanlık Suçu dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce Afilli Aşk, Bay Yanlış, Masumiyet, Hayaller ve Hayatlar gibi projelerde rol alan oyuncumuz kamera karşısına en son Kusursuz Kiracı dizisiyle geçmiştir.

Kirli Sepeti Dizisinin Konusu

Meryem isimli bir temizlikçinin çalıştığı villada camdan atlayıp intihar edecektir. Meryem‘in intihar sebebi bilinememektedir. Bu intihar en çok temizlikçilik yapan Songül ve üniversitede okuyan kızı İlkgül’ü etkileyecektir. Gazeteci Kahraman ise, Meryem’in ölümünü araştırmak için siteye gelecektir. Kahraman olan bitenleri araştırırken hiç beklemediği olaylarla karşılaşacaktır.

Kirli Sepeti Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu Kirli Sepeti dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı da merak edilmiştir. Medyapım imzalı Kirli Sepeti dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Ancak Kirli Sepeti dizisinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı henüz belli değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi