Kardeşlerim Dizisi 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Süper Kadın

Kardeşlerim Dizisi 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisi her cumartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci’nin oturduğu Kardeşlerim dizisinin 4. Sezonunun ne zaman başlayacağı merak edilmiştir. Bizlerde Kardeşlerim dizisinin yeni 4. Sezonun ne zaman başladığını ve kesin tarihini sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Dizisi 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını NG Medya’nın üstlendiği Kardeşlerim dizisinin ilk bölümü 20 Şubat 2021 tarihinde yayınlanmıştır. Dram, gençlik ve romantik türünde olan Kardeşlerim dizisi kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Aldığı reytinglerle cumartesi gününün en çok izlenen dizisi olan Kardeşlerim dizisi sosyal medyada da en çok konuşulan dizilerin başında gelmektedir. 10 Haziran 2023 tarihinde sezon finali yapan Kardeşlerim dizisinin 4. Sezonu Eylül 2023’te başlayacaktır.

Kardeşlerim Dizisi Yeni 4. Sezon Kesin Başlama Tarihi

Kardeşlerim dizisinin oyuncuları dizide ki performanslarından dolayı bugüne kadar bir çok ödüle layık görülmüştür. NG Medya imzalı Kardeşlerim dizisi 2021 ve 2022 yılının en iyi dizi ve en iyi dram dizisi ödülünü almıştır. Dizi bu başarı ile devam ettiği için 4. Sezonda da yine Atv’de yayınlamaya devam edecektir. 3. Sezonu üç Eylül 2022 tarihinde başlayan Kardeşlerim dizisi 94. Bölümüyle sezon finaline girmiştir. Serkan Birinci yönetmenliğinde çekilen Kardeşlerim dizisinin 4. Sezonunun Eylül ayının ikinci haftası ekranlarda olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi