iPhone X’te Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Merhaba, hoş geldiniz , bu yazıda size iPhone X’inizde ekran görüntüsü almanın iki yolunu göstereceğim . iPhone X’ten önceki tüm iPhone’larda genellikle fiziksel bir ana sayfa düğmesi bulunur ve bundan önce Bir ekran görüntüsü alın, aynı anda iki düğmeye bastınız, ana sayfa düğmesi ve güç düğmesi.

iPhone X’te Ekran Görüntüsü Nasıl Yapılır?

iPhone x’te ana sayfa düğmesi olmadığı için ekran görüntüsü almak biraz teknik oldu. İPhone x’te ekran görüntüsü almak için ihtiyacınız olan tüm adımlar aşağıda özetlenmiştir. dikkatlice takip ettiğinizden emin olun.

1. Güç ve Sesi Açma Düğmesini Kullanan iPhone X’te Ekran Görüntüsü

iPhone X’in fiziksel bir ana sayfa düğmesi olmadığından , başka bir ekran görüntüsü alma yöntemi kullanacağız. Kullanacağımız iki tuş, ses açma düğmesi ve güç düğmesidir. sadece devam edin ve aynı anda basın. iPhone X’inizde bir ekran görüntüsü aldıktan sonra, fotoğraflar doğrudan fotoğraf galerinize gidecek, tüm fotoğrafların altına girecek ve ayrıca ekran görüntüleri adlı yeni bir klasör oluşturması gerekiyor.

2. Ekrandaki kayan Düğmeyi kullanarak iPhone X’te ekran görüntüsü

Güç düğmenizle veya Sesi Açma düğmenizle ilgili bazı sorunlarınız varsa ne yapacaksınız? Sırf bu yüzden ekran görüntüsü almayı kesecek misin? Cevap Hayır. Temel olarak, güç veya ses düğmeniz bozulursa, iPhone X’inizde ekran görüntüsü almak için kullanabileceğiniz alternatif bir yol var.

Ayarlar simgesine dokunun.
Genel’e dokunun
Erişilebilirliği bulun ve üzerine dokunun
Yardımcı dokunmaya dokunun ve yardımcı dokunma Düğmesini değiştirin. Ekranınızda gri bir kayan düğme çıkacaktır.
Tek Dokunma seçeneğine dokunun.
Ekran Görüntüsü’ne dokunun.
Ekran görüntüsü almak istediğiniz zaman ekranınızdaki kayan Düğmeye dokunun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi