Hazar Yılmaz Kimdir ? Baba Oğul videosu Hazar Yılmaz

TikTok‘da video çekerek ünlü olanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bizlerde bugün bu yazımızda bir çok videosunda babası ile komik, eğlenceli videolara yer veren ”Hazar Yılmaz” hakkındaki bilgileri bu yazımızda yazdık. Bir çok videosunda köyde doğanın içinde ailesi ile yer alan Hazar Yılmaz, oldukça beğeni almaktadır.

Doğanın içinde babasını sinirlendirerek ortaya eğlenceli videolar çıkartan Hazar Yılmaz, bir çok izleyici tarafından oldukça beğeni almaktadır. Bu beğeniler sayesinde son zamanlarda TikTok fenomenleri arasında oldukça konuşulan isim oldu.

Hazar Yılmaz Kimdir ?

Köy evinde babasını sinirlendirerek ortaya çıkardığı güldürücü videolar sonucunda tanınan, ailesi ile samimi videolara imza atan ”Hazar Yılmaz” hakkındaki bilgiler yazımızın detayında sizlerle yer almaktadır.

  • Yaşı: 21
  • Doğum yılı: 2001
  • Yaşadığı yer: Ordu
  • Memleketi: Ordu

Ailesine kışkırtma denilen türde sinir ederek bu videoları sosyal medyada paylaşan Hazar Yılmaz’ın videolar sonrasında babası ve ailesi ile barışmak için bir çok çaba harcadığını hediyeler aldığını da sosyal medyadan takipçileri ile paylaştı.

Babasını sinirlendirdikten sonra barışması her ne kadar güç olsa da eninde sonunda babasının gönlünü almayı başardığını da dile getirdi.

Hazar Yılmaz Ve Sosyal Medya

Hazar Yılmaz’ın sosyal medya hesaplarından paylaştığı videoları sizler için yazımızın bu başlığında bahsettik. Hazar Yılmaz’ın sosyal medyaları ve sosyal medyalarda paylaştığı bazı videoları da sizler için derledik.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hazar Yılmaz (@hazaryilmazz)’in paylaştığı bir gönderi

Hazar Yılmaz’ın sosyal medya hesaplarına ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi