H100 Aşısı Nedir , Yapılmalı Mıdır ? - Süper Kadın

H100 Aşısı Nedir , Yapılmalı Mıdır ?

Son zamanlarda oldukça popüler olan ”H100” aşısı ile ilgili bilinen detayları sizlerle paylaştık. Güzelleşmek ve gençleşmek adına yapılan yöntemler arasındaki en yaygınlarından olan H100 aşısının mantığını sizlerle bu yazımızda paylaştık.

H100 Aşısı Nedir ?

Botoks ve h100 aşısı son yılların sık uygulanan popüler medikal estetik prosedürlerinden biridir. Uzman Dr. Şafak Göktaş alanının önde gelen isimlerinden biri olarak başarılı medikal estetik prosedür uygulamaları ile farklı yaş grubundan kişilere istedikleri görünüme ulaşma, etkili ve doğal sonuçlar alma imkanı sunmaktadır. H100 aşısı diğer pek çok medikal estetik prosedüre kıyasla daha yeni ancak bir o kadar da başarılı bir cilt gençleştirme kokteyli olarak etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Diğer gençleştirme kokteyllerine kıyasla son derece zengin içeriği ile ön plana çıkan h100 aşısı çeşitli nedenlere bağlı olarak sarkma, kırışma, nem kaybı ve zarar meydana gelen ciltlerin nem tutma kapasitesinde artış sağlar. Yaş alma sonucunda cildin sentezleyemediği mineraller, peptitler, aminoasitler ve vitaminler gibi yapı taşlarının cilt altına hazır bir şekilde verilmesine imkan verir. H100 aşısı cildin tüm ihtiyaçlarını giderdiği gibi genç, canlı ve elastik bir görünüm kazanılmasında da etkili bir rol üstlenir.

Nasıl Yapılır ?

H100 aşısının ilk adımı tüm medikal estetik prosedürlerde olduğu gibi uygulama bölgesinin sterilize edilmesi ve lokal anestezi uygulanmasıdır. Lokal anestezi etki ettikten sonra cilt antiseptik solüsyonlarla temizlenir ve H100 aşısı enjeksiyonuna hazır hale getirilir.

H100 aşısı çok ince uçlu iğnelerle enjekte edildiğinden uygulama sırasında herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmez. Uygulamanın yoğunluğu ihtiyaçlar ve cilt özellikleri değerlendirilerek kişi özelinde belirlenir. Yaşlanma etkilerinin fazla olması durumunda enjeksiyon noktaları ve doz artışı söz konusu olabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi