FOX TV Spikeri Gülbin Tosun Kimdir ?

FOX TV ekranlarında hafta sonu haberlerini sunan ”Gülbin Tosun” hakkındaki tüm bilinenleri sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Herkesin televizyon ekranlarında görerek, severek izlediği haberleri sunan güzel spiker ile ilgili tüm detayları sizler için bu yazımızda hazırladık.

Gülbin Tosun Kimdir ?

FOX TV kanalında hafta sonu haberlerini sunan Gülbin Tosun, 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesinde Radyo-TV ve Sinema bölümünü okuyan sunucu yurtdışında da eğitimine devam etmiştir.

Yurtdışında da Reuters Haber Ajansında stajını yapan ”Gülbin Tosun” ülkeye dönerek ilk olarak ”Kanal E” de çalışmaya başlamıştır. 1999 yılında Show TV’ye transfer oldu ve Reha Muhtar’ın haber ekibinde yer alarak gece haberlerini ise hazırlayıp sunmuştur.
Gülbin Tosun, 2000 yılında Tuncay Özkan ile Fatih Altaylı’nın teklifini kabul ederek, Kanal D ekranlarında spikerlik yapmaya başladı.
Gülbin Tosun hayatı için önemli bir karar alarak İngiltere’ye taşındı başkent Londra’da 2001 yılında Türk Radyosu’nda haber programı hazırladı.

  • Gülbin Tosun, 2010 yılından beri FOX TV ekranlarında haber sunmaktadır.

Gülbin Tosun Evli Mi ?

Gülbin Tosun, 2011 yılında Atıf Ünaldı ile evlenmiştir ve iki yıl beraber olduğu eşi ile 2013 yılında ayrılmışlardır.

Gülbin Tosun’un Dili Sürçtü:

Gülbin Tosun geçtiğimiz günlerde haber sunarken kelimeleri yanlış yerlerde kullanmasından dolayı cümle farklı yerlere gitti. Bizlerde o anları sizler için sitemizdeki bu yazımızda video olarak yazdık.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi