Erkekler Mesajda Nelerden Hoşlanır ?

Kadınlar için oldukça önemli olan konuların başında gelen karşısındaki erkeğin mesajda nasıl davrandığı, nelerden hoşlandığı, nasıl tepki vereceği gibi soruları sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık.

Bu yazımızda da kadınların erkeklerle konuşmalarında nelerden hoşlanacağını yazdık. Kadınlar ve erkeklerin sosyal medya üzerinden mesajlaşmaları gün geçtikçe artmaktadır. Sosyal medyanın gücünün artması ile birlikte konuşmalarda gün geçtikçe artmaktadır.

Erkeklerin nasıl mutu ve hoşnut edileceğini birçok kadının merak konusu haline gelmiştir. Peki erkekler hangi sözlerden ve kelimelerden hoşlanmaktadır. Genel de erkeklerin duygusal olmadıkları bilinmektedir. Erkekler aslın da çok duygusaldırlar. Bu duygusallıklarını içlerine atarlar ve içlerine kapanık olurlar.  Erkekler genel olarak duygularını dışarı yansıtmayı sevmemektedirler. Erkeklere edilen güzel sözler ve iltifatlar erkeklerin hoşuna gitmektedir. Bu sözlerden bir tanesi ise seninle olduğum için çok şanslıyım sözüdür. Bu söz erkeklerin özgüvenini erine getirir ve değerli hissettirir. Bu yüzden de kendilerini çok mutlu hissederler. Aynı zaman da sana erkeklere sana güveniyorum demeniz de onları çok iyi hissettirmektedir. Erkekler güven duygusuna çok önem vermektedirler. Ayrıca güvenildiklerini bilmeleri de onları çok mutlu ve huzurlu hissettirmektedir.

Erkekler En Çok Hangi Mesajlardan Hoşlanır ?

Erkekler en çok hangi kelimelerden hoşlanır sorusunun cevabını birçok kişi araştırmak da ve merak etmektedir. Bu sorunun cevabı genel de erkekleri tanımakla ilgilidir. Çünkü her erkeğin duyguların da ve düşüncelerin de farklılıklar olmaktadır. Bu yüzden de her erkeğe aynı davranmak ve aynı kelimeleri kullanmak iyi bir çözüm olmamaktadır. Erkeklerin genel olarak hoşlandıkları kelimeler de bulunmaktadır. Bu kelimelerden bir tanesi ise erkeğim kelimesidir. Erkeğim kelimesi her erkeğin hoşuna gidebilmek de ve erkekleri mest edebilmektedir. Erkeğim kelimesi erkekler için vazgeçilmez bir sözdür. Bu söz erkeklerin egolarını tatmin edebilmektedir. Ayrıca erkeklere ömrüm, dünyam hayatım gibi sevgi dolu kelimler kullanmak da erkeklerin hoşuna gidebilmektedir. Böyle hitap edilmek erkeklere hem mutluluk hem de güven duygusu vermektedir.

Erkekler genel de zor kadınlardan hoşlanmaktadırlar. Kendisini çok çabuk teslim eden kadınlar erkeklere ilgi çekici gelmemektedir. Bu yüzden de zor ve uğraştırıcı kadınlar her zaman erkeklerin ilgisini daha faza ilgisini çekmektedir. Kadınlar gibi erkekler de şımartılmak istemektedirler. Her erkek de şımartılma arzusu bulunmaktadır. Fakat bu yönlerini belli etmemektedirler. Şımartılmak ve güzel sözlerin söylenmesi genel olarak erkeklerin hoşuna gidebilmektedir. Ayrıca bir erkeğe diğer erkeklerden üstün olduğunu söylemek erkeklerin çok fazla hoşuna gitmektedir. Bu erkekler de özgüven duygusunu arttırmaktadır. Erkekler bu durumların yanı sıra mutlu olmak istemektedirler. Erkeği mutlu edebilen kadın, her şeyden önemlidir. Bu yüzden erkekler kendilerini mutlu eden kadınlara her zaman daha fazla ilgi duymaktadırlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi