Enes Koçak Kendi Düşen Ağlamaz Erkek Başrolü Serkan Kimdir? - Süper Kadın

Enes Koçak Kendi Düşen Ağlamaz Erkek Başrolü Serkan Kimdir?

Kendi Düşen Ağlamaz erkek başrolü Serkan kimdir? Serkan karakterini canlandıran oyuncumuz Enes Koçak’ı yakından tanıtacağız. NGM imzalı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi TRT 1’de yayınlanmaktadır. Senaryosunu Gülbike Sonay Üte ile Tuna Kıygı’nın yazdığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin erkek başrol oyuncusu Enes Koçak’tır. Enes Koçak, Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Serkan karakterini canlandırmaktadır.

Kendi Düşen Ağlamaz Serkan Karakteri Kimdir?

Emre Kabakuşak’ın genel yönetmenliğini üstlendiği Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Serkan karakteri dizinin başrolünde yer almaktadır. Maddi durumu kötü olan ve ailesiyle yaşayan Serkan, bir tamirci dükkanında usta olarak çalışmaktadır. Dükkana gelen son model arabayla dolaşırken Alize ile çarpışmıştır. İkili birbirinden hoşlanmamaktadır. Ancak dizinin ilerleyen bölümlerinde Serkan ile Alize arasında bir yakınlaşma olacaktır.

Enes Koçak Kimdir?

Sektore yeni olan oyuncumuz Enes Koçak, 24 yaşınım içindedir ve 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Enes Koçak, 2022 Miss&Mr Model yarışmasında birinci olmuştur. Özellikle Miss&Mr Model’de birinci olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Enes Koçak, İcon Talent menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera karşısına ilk defa 2022 yılında Hakim dizisi ile geçen oyuncumuz ertesi yıl Kraliçe dizisinde Burak karakterini canlandırmıştır. Yakışıklı oyuncumuz özellikle Kendi Düşen Ağlamaz dizisindeki performansıyla geniş kitlelere ulaşmaya devam etmektedir.

Enes Koçak Yer Aldığı Diziler

Kendi Düşen Ağlamaz (Serkan Bıçakçı, 2023)
Kraliçe (Burak, 2023)
Hakim (Volkan, 2022)

Enes Koçak Resmi Instagram Hesabı

Sektöre yeni olan başarılı oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 29 gönderisi ve yaklaşık 100 bin takipçisi bulunan yakışıklı oyuncumuz Enes Koçak’ın resmi Instagram hesabı: @eneskocak__

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi