En Etkili Tırnak Beyazlatma Nasıl Yapılır ?

Kadınlar için en önemli bakım yerlerinden biri olan tırnakların nasıl beyazlatılacağını, ” Tırnak Beyazlatma” işleminin nasıl yapıldığını sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık. Kadınların oldukça merak ettiği konulardan biri olan tırnak ve tırnak bakımı ile ilgili bir çok yazıya da sitemizde ulaşmanız mümkün. Herkesin en çok araştırdığı kişisel bakım ve tırnak bakımı konusunu sizlere yazdık.

Tırnak beyazlatma aslında manikürün bir çeşididir. Kadınların oldukça sık yaptığı manikür işleminin beyaz parlatıcı ve doğal etkenler sayesinde daha da beyaz görünmesini sağlamaktır.

Manikür işleminin yanında en çok yapılan işlemlerden biri olan pamuk ve beyazlatıcı aseton ile yapılan bakımın detaylarını sizler için açıkladık.

Tırnak Beyazlatma Nasıl Yapılır ?

Tırnak beyazlatmanın en can alıcı yöntemlerinden biri de ”Diş macunu ve karbonat” diş beyazlatma yöntemlerinin aynısını tırnak beyazlatma yöntemleri içinde uygulayabilirsiniz. Oldukça sık kullanılan yöntemlerden biri olan ”Diş macunu” yöntemini sizler için bu yazımızda anlatacağız. Öncelikle tırnaklara bakım yapma amacında olduğumuz için ilk yapmanız gereken törpü ve manikür. Tırnağınızın yapısındaki çıkıntıları ve pislikleri de temizledikten sonra aseton ve pamuk yardımı ile güzelce temizleyin.

İlgili İçerik: Sivilce İçin Krem Tavsiyeleri; Kanıta Dayalı 15 Sivilce Kremi

Aseton ve pamuk yardımı ile temizlediğiniz tırnağınızın üstüne birazcık diş macunu alarak sıkınız. Tırnağınızın üstüne sıktığınız diş macununu yine pamuk yardımı ile yayınız ve bastırarak bu işlemi tekrarlayınız.

Tırnağınız üstünde hafiften diş macunu kalacaktır bu diş macunu lekesini de tekrardan aseton yardımı ile çıkarınız.

Diş macunu için herhangi bir marka veya model söylememize gerek yok herhangi bir diş macununu kullanabilirsiniz. Diş macunu dışında hidrojen peroksit denilen kimyasal malzemeyi de kullanabilirsiniz. Hidrojen peroksit malzemesini de aynı diş macunu işleminde yaptığınız gibi kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi