Elif Gökalp Kimdir ? Kaç Yaşındadır ?

Sosyal medyada oldukça sık ismini duyduğumuz ”Elif Gökalp” kimdir ? Adını Kerem Bursin ile duyduğumuz aralarında ilişki olduğu söylenen ”Elif Gökalp” Kimdir ? Kaç Yaşındadır ?

Magazin programlarında adını sıkça duyduğumuz FOX TV ekranlarında spor spikerliği yapan ”Elif Gökalp” kimdir ? Hayatı hakkında detaylı bilgi sizler için sitemizdeki bu yazımızda yer almaktadır.

Elif Gökalp Kimdir ?

Elif Gökalp, 27 Aralık 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Annesi ve babası ayrı olan Gökalp, ailenin tek çocuğudur.
ilkokul, lise ve üniversite eğitimlerini İstanbul’da tamamlayan Elif, lise öğrenimini İstek Özel Kemal Atatürk Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Medya ve İletişim Sistemleri bölümünden diplomasını almıştır. Aldığı üniversite eğitiminden sonra ikinci üniversitesini okuyan güzel sunucu, şuan İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Felsefe bölümünde öğrenim görmeye devam ediyor.

İlk olarak 2017 yılında Reji firmasında çalışmaya başlamıştır. Burada 3 ay çalışan Elif Gökalp, 2017 yılının Ağustos ayında işten ayrılmıştır. Sonrasında Beşiktaş’ta bulunan Braveborn Film firmasında çalışmaya başlamıştır. Burada sosyal medya yöneticiliği ve film yapım stajyerliği yapmıştır. Yaklaşık olarak 6 ay çalıştığı iş yerinden 2019 yılında ayrılmıştır. 2019 yılında BeIN Media Grup’a girmiştir.

Burada sunuculuk stajyerliği yapıp, ana kadroya giriş yapmıştır. BeIN Wellness programında halen sunuculuk yapmaya devam ediyor. Bununla beraber BeIN Sports HD1 kanalında yayınlanan ”Kolaysa Anlat” yarışmasının sunuculuğuna da üstlenmektedir. BeIN Sports Medya’nın BeIN Wellness programında, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ile Elif Gökalp’in yaptığı röportaj oldukça çok basında yer bulmuştu.

  • Elif Gökalp’ın sosyal medya hesaplarına @gokalpelif yazarak ulaşabilirsiniz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi