Elidel Krem Ne İşe Yarar ? Elidel Krem Ne İçin Kullanılır ?

Sağlık dünyasının merak edilen kremleri arasında yer alan Elidel Krem hakkında merak edilenler sizlerle. Elidel Krem ne için ve nasıl kullanılır ? Elidel Krem yan etkileri var mıdır ?

Elidel Krem Ne İşe Yarar ?

Elidel krem bölgesel egzama tedavisi özelliği ile bilinen bir kremdir. Her ne kadar reçetesiz olarak eczanelerde satılsa da siz yine de bir uzman gözetiminde olmaya özen gösterin. Ortalama olarak 20 TL fiyatı ile bilinen Elidel krem hakkında merak edilen soruları derledik.

İçerik tamamen Elidel Krem’in prospektüsü baz alınarak yazılmıştır. Herhangi bir öneri ya da tavsiye içermemektedir.

Elidel Krem Yüze Sürülür Mü?

Elidel krem derinin yalnızca egzamalı olan bölgelerinde kullanılabilir. Buna baş, yüz, boyun ve derinin kıvrım yerleri de dahildir.

Elidel Krem Reçetesiz Alınır Mı?

Elidel kremi reçetesiz bir şekilde eczanelerden temin edebilirsiniz. Lakin siz yine de bir doktor gözetiminde olmaya özen gösterin.

Elidel Krem Bebeklerde Kullanılır Mı?

Elidel kremi bebeklerde kullanmak isteyen anneler arama motorlarını bir hayli meşgul etmiş durumdalar. Bebeklerin derileri yetişkin insana göre oldukça hassas olduğu için, bu konuda siz annelere hak veriyoruz. Prospektüsünde 2 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun bilgisi yer almaktadır.

Elidel Krem Mantara İyi Gelir Mi?

Ortak eşya kullanımında yüksek oranda bulaşıcılık sahibi olan mantarın çeşitli türleri mevcuttur. Tırnak Mantarı, Ayak Mantarı, Kasık Mantarı, Vajinal Mantar, Vücut Mantarı ve Saç Mantarı bunlardan sadece bilindikleridir. Lakin Elidel krem bir mantar kremi değildir. Dolayısıyla mantar üzerinde herhangi bir etki göstermeyecektir.

Elidel Krem Egzamaya İyi Gelir Mi?

Egzama, deride saldırgan bir ajanla temas sonucu veya herhangi bir ilaç kullanımının sonucu olabilen, deride kaşıntı, şişlik, su toplaması ve kızarıklık gibi semptomların ortaya çıkmasıyla tanımlanan akut veya kronik bir deri iltihabıdır. Elidel kremin prospektüsünde deride egzama (atopik dermatit) bulgu ve belirtilerini tedavi ettiği bilgisi yer almaktadır.

Elidel Krem Sivilce İçin Kullanılır Mı?

Sivilce ve diğer adıyla akne; ciltte bolca bulunan yağ bezlerinin salgı adı verdiğimiz sıvısını bıraktıkları kanalların çeşitli sebeplerle tıkanması sonucunda gözeneklerde birikip zamanla mikroorganizmalarla enfekte olmasından ortaya çıkan bir cilt sorunudur. Elidel kremi sivilce üzerinde etkili bir krem değildir.

Elidel Krem Göz Çevresine Sürülür Mü?

Göz çevresi normalden daha ince bir deriye sahiptir. Dolayısıyla Elidel kremi göz çevresine uygulamadan önce doktordan bilgi almayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi