Efsane Cuma 2021 İndirimleri Ne Zaman Başlıyor ? Büyük Cuma İndirimleri 2021

Ülkemizde yaşayan milyonlarca insanın büyük bir heyecan içerisinde beklediği Efsane Cuma, Kara Cuma gibi isimler ile bilinen Black Friday ne zaman başlayacak sorunun yanıtlarını sizler için araştırdık. Bu yazımız da Black Friday 2021 ne zaman, Efsane Cuma ve Muhteşem Cuma indirimleri hangi tarihte? gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Efsane Cuma 2021 indirimleri için geri sayıma geçen alışveriş tutkunları “Kara Cuma ne zaman?” sorusuna yanıt arıyor. Her yıl kasım ayında gerçekleştirilen indirim günleri Türkiye’de ise Muhteşem Cuma ve Efsane Cuma olarak biliniyor. Peki, indirim günleri hangi tarihte olacak?

BLACK FRİDAY 2021 NE ZAMAN, KASIM AYININ KAÇINDA?

Black Friday bu sene 26 Kasım 2021 Cuma gününe denk gelecek. Birçok alışveriş firması ilgili hafta boyunca indirim kampanyaları düzenleyecek.

Black Friday Nedir ? ( Kara Cuma)

Normalde Şükran gününün ardında ki Cuma günü, Amerika’da ki marketler kepenklerini erken saatte açarlar ve geç saatlere kadar da müşterilerine hizmet vermeye devam ederler. Bu hep böyle sürmüş. Ancak sonradan bu yoğun çalışma temposuna indirim kampanyaları da eklenmeye başlamış.

İndirim kampanyalarının işin içine girmesiyle birlikte, alışverişe olan talep de artmış. Bu talep artışı, Şükran gününden sonraki Cuma günlerinin aşırı yoğun geçmesine neden olmaya başlamış. Öyle ki 1961 yılında Philadelpihia’da insanlar yoğunluktan adım atamayacak hale gelmişler.

Trafik yüzünden araçların yerlerinden kıpırdayamadığı ve yoğunluktan insanların birbirini ezdiği o yıl, bu etkinlik Black Friday olarak anılmaya başlanmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi