Eda Su Barlık Kimdir, Kaç Yaşında ve Sevgilisi Kim ?

Güzelliği ile dikkat çeken sosyal medya fenomenlerinden bir tanesi olan Eda Su Barlık kimdir ve kaç yaşında gibi sorular son zamanların en çok merak edilenleri arasında yer alıyor. Yiğit Can Çakmak ile de ilişkisi olduğu iddiaları olan Eda Su Barlık hakkında diğer detaylar sizlerle.

Eda Su Barlık kimdir?

Hem eğlenceli içerikleri hem de güzelliği ile dikkat çeken fenomen isim Eda Su Barlık 2003 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni Eda Su aslen Kırıkkalelidir. Instagram ve TikTok hesapları üzerinden paylaşımları ile sevilen başarılı sosyal medya fenomeni güzel ailesi de bir hayli merak edilmektedir.

2018 senesinde babasını kaybeden başarılı sosyal medya fenomeni ismi Ayşegül Buse Barlık adında bir de ablası bulunmaktadır. Eda su hakkında merak edilen bir diğer detay ise sevgilisinin olup olmadığı oldu başarılı sosyal medya fenomeni ismini kendisi gibi TikTok fenomeni olan Yiğit Can Çakmak ile sevgili olup olmadığı iddiaları henüz netliğini kazanmadığı için bu konu hakkında bilgi sahibi değiliz.

Eda Su Barlık

Eda Su Barlık kaç yaşında ve nereli ?

TikTok platformunda üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda fenomen hale gelen Eda Su 2003 senesinde dünyaya gelmiştir. 18 yaşında olan isim tam doğum tarihi bilgisini paylaşmıştır. Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni Eda Su aslen Kırıkkalelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi