Dönence Dizisi Miro Kimdir? Atakan Hoşgören Boyu Kaç Yaşında - Süper Kadın

Dönence Dizisi Miro Kimdir? Atakan Hoşgören Boyu Kaç Yaşında

Dönence Dizisi Miro Kimdir? Kanal D ekranllarında yaz dizisi olarak yayınlanacak dönence dizisinde Miro karakterine yakışıklı oyuncu Atakan Hoşgören hayat verecek. Miro, Gece’nin sevgilisidir.

İzmir’in Foça ilçesinde çekimlerine başlanan Dönence Dizisi oyuncu kadrosunda Sümeyye Aydoğan, Caner Topçu, Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Eda Nur Gülbudak gibi oyuncular yer alıyor. Asperger sendromlu Gülce ve hayat arkadaşı ablası Gece’yi konu alan dizinin yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu yer alıyor.

Dönence Dizisi Miro Kimdir?
Kanal D ekranlarında yayımlanacak Dönence dizisinde Miro karakterine yakışıklı oyuncu Atakan Hoşgören hayat verecek. Asperger sendromlu kardeşine bakan Gece’nin erkek arkadaşı olacak Miro müziğe ilgi duymaktadır. Gece’nin Özgürle yakınlaşması ortalığı bir hayli karıştıracak.

Atakan Hoşgören Kim?
Dönence dizisinde Miro karakteriyle izleyici ile buluşacak Atakan Hoşgören 5 Ağustos 1999 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibari ile 24 yaşının içinde olan yakışıklı oyuncu 184cm boyunda ve 81kg ağırlığındadır. Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünden mezun olan oyuncu Beşiktaş Jimnastik Kulübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Devamında oyunculuk dersleri alan Atakan Hoşgören 4N1K yapımında canlandırdığı Ali Tekelioğlu karakteri ile tanınmaktadır.

Atakan Hoşgören Dizileri
İçimizdeki Ateş
Sana Söz
4N1K
Akıncı
Yıldızlar Şahidim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi