Çöp Adam Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman Başlayacak? - Süper Kadın

Çöp Adam Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Başrolünde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı Çöp Adam dizisinin yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı oturmaktadır. Dram türündeki Çöp Adam dizisi Star TV de yayınlanmaktadır. Çekimleri İstanbul’da yapılan Çöp Adam dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı da merak edilmiştir.

Çöp Adam Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı’nın oturduğu Çöp Adam dizisi Star Tv’de yayınlanmaktadır. Dizi gerçek yaşanmış hayat hikayesini uyarlanmıştır. Gülseren Budaycıoğlu’nun proje tasarımını yaptığı Çöp Adam dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çekmiştir. 30 Kasım 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan Çöp Adam dizisi 14 Haziran 2023 tarihinde ise sezon finali yapmıştır. Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Çöp Adam dizisinin 2. Sezonun Eylül ayının 2. Yada 3. Haftası başlaması bekleniyor.

Çöp Adam Dizisi Yeni Sezon Kesin Başlama Tarihi Nedir?

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Çöp Adam dizisinin aldığı reytingler dizinin 2. Sezon devam etmesi için yeterlidir. Bundan dolayı da dizinin yapımcısı ikinci sezon için onay vermiştir. Çöp Adam dizisinin 2. Sezon çekimleri önümüzdeki günlerde İstanbul’da başlayacaktır. Dram türünde ki Çöp Adam dizisi özellikle gerçek hayat hikayesini anlattığı için dikkat çekmiştir. Sosyal medyada da konuşulan Çöp Adam dizisinin yeni sezonu 2023 yılının Eylül ayında başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi