Camdaki Kız Emir Kimdir? Selen’in Eski Sevgilisi Cemal Hünal - Süper Kadın

Camdaki Kız Emir Kimdir? Selen’in Eski Sevgilisi Cemal Hünal

Camdaki Kız Emir karakterini son zamanlarda merak edilmeye başlandı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimde ki romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisine yeni katılan Emir karakteri de merak edildi.

Camdaki Kız Dizisi Emir Karakteri Kimdir?

Emir karakteri, OGM Pictures imzalı Camdaki Kız dizisine 3. sezonda katılmıştır. Sonradan dahil olmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan Emir karakteri, Selen’in eski sevgilisidir ve bundan dolayı Levent ile aralarında sık sık sorun çıkacaktır.

 

Camdaki Kız Dizisi Emir Kimdir?

Camdaki Kız dizisine yeni katılan Emir karakterine oyuncumuz Cemal Hünal hayat vermektedir. Bizlerde, Emir karakterine hayat veren oyuncumuz Cemal Hünal’ı yakından tanıtacağız ve Cemal Hünal kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Cemal Hünal Kimdir?

45 yaşında ki oyuncumuz Cemal Hünal, 2 Kasım 1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimi için Los Angeles’a giden, Extension’da, Santa Monica Koleji’nde ve Londra Film Okulu’nda tiyatro ve sinema eğitimi alan Cemal Hünal’ın ülkemizde yer aldığı ilk projesi Asi dizisidir. İlk dizisi olmasına rağmen kısa sürede tanınır hale gelen oyuncumuz Issız Adam filmi ile kariyerindeki yükseli devam ettirmiş ve en son 2022 yılında Maske Kimsin Sen? Yarışmasında yer almıştır.

Cemal Hünal Yer Aldığı Diziler

2007–2009 Asi – Kerim
2009 Kış Masalı – Ali Murat
2010 Adanalı – Alex Mertcan
2011 Seni Bana Yazmışlar – Yalçın
2012 Bir Zamanlar Osmanlı – Murat
2013 Osmanlı Tokadı – Moğol
2013 Tatar Ramazan – Rüstem Sinan
2014 Paramparça – Alper
2017 Diriliş Ertuğrul – Tekfur Ares
2019 Tozkoparan – Celal
2021 Sadakatsiz – Sinan Taşkıran
2021 Bozkır Arslanı Celaleddin – Behram
2021 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
2022 Camdaki Kız – Emir

Cemal Hünal Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Cemal Hünal resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 795 gönderisi ve 263 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Cemal Hünal’ın resmi İnstagram hesabı: @cemalhunal

Cemal Hünal Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Cemal Hünal’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Cemal Hünal, 18 Eylül 2011 tarihinde Lale Cangal ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliği olan çiftin sekiz yaşındaki oğlumun ismi ise Doğan Atilla’dır.

Camdaki Kız dizisi Emir karakterini ve Emir karakterini canlandıran oyuncumuz Cemal Hünal’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi