Çağla Alkan Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli ?

Stand-up sevenlerin en çok takip ettiği isimler arasında yer alan Çağla Alkan hakkında bir çok merak edilen soru bulunuyor. Çağla Alkan kimdir ve kaç yaşında gibi soruların yanıtlarını sizler için detaylı bir şekilde hazırladık.

Çağla Alkan Kimdir ?

Sosyal medya hesaplarında sürekli karşımıza çıkan isimler arasında yer alan komedyen Çağla Alkan kariyerine 2018 yılında başlamıştır. Çağla Alkan kısa sürede İstanbul’un, stand-up yapmak için akşam saatlerinde Sarıyer’den kalkıp Kadıköy’e gitmekte bir sakınca görmeyen, en komik 500 komedyeni arasına girdi.

Öğretim görevlisi olarak çalışmakta olan Çağla, iki çocuk ve bir kaniş sahibidir. Zorlu PSM, Aylak Kadıköy, SOHO İstanbul, Leman Kültür Beşiktaş, Kadıköy Karga; Çağla’nın stand-up yapmak için sahneye çıktığı mekanlardan sadece bazılarıdır.

2001 senesinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin Siyaset Bilimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Ardından 2006 senesinde UNC Chapel-Hill’den Stüdyo Sanatları dalında MFA derecesini almıştır ve 2006-2011 seneleri arasında ABD’deki Elon Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Sonra hikaye yavaş yavaş Türkiye’ye dönüyor. Tam burada buluşuyoruz.

 

Çağla Alkan Kaç Yaşında ve Nereli ?

Komedi konusunda son derece uzman bir isim olan Çağla Alkan yaşı ve nereli olduğuna dair kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

instagram I twitter I youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi