Bülent Uslu Kimdir, Ne İş Yapıyor ? - Süper Kadın

Bülent Uslu Kimdir, Ne İş Yapıyor ?

Sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan Twitter’da son derece popüler bir isim olan Bülent Uslu, bir çok kişi tarafından merak edilen bir isim. Twitter’da Beşiktaş hakkında yaptığı paylaşımlar ile her zaman gündemde olmayı başaran Bülent Uslu hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi Bülent Uslu Ne İş Yapar? oldu… Gelin bu yazımızda Uslu hakkında merak edilen soruları cevaplayalım.

Bülent Uslu Kimdir ?

1980 doğumlu olan Uslu’nun kendinden 7 yaş büyük olan bir abisi var. Abisi ile hem iş ortağı hem de abi kardeş ilişkileri ötesinde sıkı dostlukları bulunuyor. Ataköy Hasan Polatkan Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra üniversite sınavına özel şartlardan dolayı çok hazırlanma imkanı olmamasına rağmen ilk 19.000 kişi arasına girerek Marmara Üniversite Ekonometri bölümünü kazandı.

Bu bölümü seçmesinde ki en büyük ve önemli etkenlerden birisi de, üniversitenin 1999 senesinde açtığımız iş yerine çok yakın olmasıydı.

Bülent Uslu Ne İş Yapıyor ?

2019 senesinde Beşiktaş Kongre üyesi olan Bülent Uslu evli ve 3 çocuk babasıdır. 1999 senesinde kurulan aile şirketini halen kurucu ortaklarından birisi olarak görevine sürdürmektedir.

Ayrıca başak burcu olan Bülent Uslu 183 cm boyunda ve 85 kilodur.

Bülent Uslu sosyal medya hesapları

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gözde Akgün hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi