Boş Tost Ne Demek ? İçinde Ne Var Ne Yok ?

Son zamanlarda sosyal medyalarda oldukça konuşulan ve ilgi odağı konusu olan ”Boş Tost” nedir, içinde ne var sorularının cevaplarını sizler için bu yazımızda inceledik. Herkesin oldukça merak ettiği Boş Tost kavramını detayları ile birlikte yazdık. İlk olarak Adana’da ünlü olan Tostçu Erol ile başlayan ‘‘Boş Tost” kavramı giderek yayılmaktadır.

Eski zamanlarda çocukların oldukça fazla tükettiği salçalı ekmek kavramından yola çıkan ünlü tostçu ”Boş Tost” ile oldukça fazla satış elde ettiğini de dile getirdi. Alım gücünün düşmesi ve tost fiyatlarının iyice artmasından dolayı herkesin yöneldiği alanlardan biri olan ”Boş Tost” aslında ekmek ve salçadan gelmektedir. Eskilerin çocukluklarında yer alan salçalı ekmek dediğimiz kavramla birebir örtüşmektedir.

Boş Tost Nasıl Oluyor ?

Ülkemizde son gelen zamlardan sonra bazı tostçuların müşteri kitlesini kaybetmemek adına ilgi çekici bu menünün detayları sizlerle. Eski zamanlardaki salçalı ekmek kavramından yola çıkarak sadece ” 2 Lira” ya tost satan ünlü tostçu sosyal medya hesaplarından da tostun içindeki malzemelerden söz etti. Boş tostun içinde sadece ekmek, salça ve yağ bulunmaktadır. Sıcak ikramı ile müşteriyi eski zamanlara gönderen bu tosta ilgi oldukça fazla.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi