Berat Ali Onat Kimdir, Kaç Yaşında ? Berat Ali Onat Oynadığı Diziler Nelerdir ?

Çukur dizisinde Yamaç karakterinin çocukluğunu canlandıran oyuncu Berat Ali Onat hakkında merak ettiklerinizi hazırladık. Berat Ali Onat kimdir, Berat Ali Onat nereli gibi soruların cevaplarını bu yazımız da detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Berat Ali Onat Kimdir, Kaç Yaşında ?

10 Haziran 2012 doğumlu olan Berat Ali Onat, oyuncu olarak biliniyor. Başarılı oyuncu Berat Ali Onat, Çukur dizisinde Yamaç karakterini canlandırmış ve büyük beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncu Berat Ali Onat, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

 

Berat Ali Onat Sosyal Medya Hesapları;

Çukur dizisi ile tanıdığımız sevilen oyuncu Berat Ali Onat instagram hesabı üzerinden Çukur setinde ki görselleri paylaşmaya devam ediyor.

Oynadığı Yapımlar;

2018 senesinde ekranların başarılı dizilerinden olan Çukur isimli dizide Yamaç’ın (Aras Bulut İynemli) çocukluğunu canlandıran isim olmuştur. Daha önce 2016 senesinde ise “1 ALP 3 Çocuk” isimli programda da yer almıştır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Melis Çatak hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi