Fenomen Aslı Afşaroğlu Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli ? - Süper Kadın

Fenomen Aslı Afşaroğlu Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli ?

Youtube ve instagram üzerinden paylaştığı videolar ile kısa sürede popüler bir hale gelen Aslı Afşaroğlu hakkında merak ettiklerinizi bu yazımız da sizler için hazırladık. Aslı Afşaroğlu kimdir, Aslı Afşaroğlu kaç yaşında ve nereli gibi soruların yanıtları…

Aslı Afşaroğlu Kimdir ?

Afşaroğlu sunduğu içerikler ile fenomen hale geldi. Yapmış olduğu kombinlerin yanı sıra dikiş teknikleri, cilt bakım rutinleri ve çekmiş olduğu vloglar ile kısa sürede büyük ilgi ve beğeni toplayan başarılı ismin hayatı da takipçileri tarafından bir hayli merak konusu oldu diyebiliriz.

Tesettür giyim kombinleri ile büyük ilgi toplayan başarılı isim kendi diktiği eşsiz parçalar ile de büyük takdir topladı. 8 Mart 1995 İzmir doğumlu olan fenomen 3 yıl boyunca Şanlıurfa’da yaşamına devam etmiştir. 2018 senesinde İstanbul’da yaşamaya başlamıştı. Kendisinden 4 yaş küçük bir kardeşi olduğunu dile getiren başarılı sosyal medya fenomeni Gediz Üniversitesinde eğitim hayatına başlamış ancak okulun kapanması nedeniyle dokuz Eylül Üniversitesinde psikoloji bölümüne devam etmiştir.

Aslı Afşaroğlu

Aslı Afşaroğlu kaç yaşında ve Nereli ?

Sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı içerikler ile büyük ilgi ve takdir toplayan Afşaroğlu 8 Mart 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 26 yaşında olan başarılı sosyal medya fenomeni güzel genç yaşında birçok başarıya imza atmıştır.

Aslı Afşaroğlu’nun boyu ve kilosu?

Tesettür giyim kombinleri ile kısa sürede büyük ilgi toplayan başarılı isim 1.60 boyunda ve 56 kilo olarak bilinmektedir.

Aslı Afşaroğlu sosyal medya hesapları

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Melis Çatak hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi