Arka Sokaklar Selin Niçin Diziden Çıktı, geri dönecek mi? - Süper Kadın

Arka Sokaklar Selin Niçin Diziden Çıktı, geri dönecek mi?

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar’ın ana karakterlerinden biri olan Selin, diziden ayrılmıştır. Seyirciler bu ayrılığın nedenini de merak etti. Bizlerde yönetmenliğini Orhan Oğuz’un üstlendiği Arka Sokaklar Selin karakterinin diziden neden çıktığını ve geri gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.

Arka Sokaklar Selin Neden Ayrıldı?

Dizinin başrolünde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu yer almaktadır. Fakat dizinin başrolünde yer alan oyuncumuz Oya Okar (Selin) diziye veda etmiştir. Seyirciler Selin karakterin diziden neden ayrıldığını da merak etmiştir. Fakat bu konu hakkında Arka Sokaklar’ın yapımcısı bir açıklamada bulunmamıştır. Bizler, Selin karakterini canlandıran oyuncumuz Oya Okar’ın hikayesinin bittiğini ve bu sebeple de Arka Sokaklar dizisinden ayrıldığını düşünüyoruz.

Arka Sokaklar Selin Geri Dönecek Mi?

Yeni sezonu Eylül ayında başlayacaktır. Arka Sokaklar dizisi Selin yukarıda da belirttiğimiz gibi hikayesi bittiği için diziye veda edecektir. Arka Sokaklar izleyicileri Selin’in geri dönüp dönmeyeceğini de merak etmiştir. Ancak, bu konu net olarak belli değildir. Selin eğer ölerek diziye veda ederse geri gelmeyecektir. Fakat diziden daha önce birçok oyuncu ayrılmıştır ve geri gelmiştir. Bu nedenle Selin karakterinin de Arka Sokaklar dizine geri dönmesi gibi bir ihtimal vardır. Bu konu netleşince sayfamıza ekleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi