Amazon Apple Saat Kordonları 38 mm, 40 mm, 44 mm İnceleme - Süper Kadın

Amazon Apple Saat Kordonları 38 mm, 40 mm, 44 mm İnceleme

Muhtemelen bu gönderiye rastladınız çünkü Amazon’da zevkinize ve kişiliğinize uygun Apple Watch Bands’ı bulmaya çalışıyorsunuz. Bu yazıda, çok çarpıcı ve İlginç bulacağınız Amazon elma saat bantlarının bir listesini sizinle paylaşacağız

Amazon’daki en iyiler arasından seçim yapmanıza yardımcı olacağız, bu da iyi bir satın alma kararı vermenizi sağlayacaktır. Doğrudan Amazon’dan satın almak için bu gönderideki Amazon Satış Ortağı bağlantılarımızı da kullanabilirsiniz, bunu yaptığınızda size ekstra ücret ödemeden komisyon kazanacağız.

En İyi 5 Amazon Apple Watch Kordonu

İstediğiniz zaman rastgele satın alabileceğiniz çok sayıda Amazon Apple Watch Kordonu var, ancak uzun vadeli izleyici incelemelerine dayanarak sizin için en iyisini seçmek için zaman ayırdık . Bileğinize yeni ve zarif bir görünüm kazandırmak için Amazon’da değerlendirebileceğiniz Apple Watch Kordonlarından bazıları aşağıdadır.

1. Carterjett Naylon Elma Saat Kordonu

Carterjett olarak bilinen bir grup sanatçı, Las Vegas’ta yerleşiktir ve tüm elma ürünleri için yüksek kaliteli aksesuarların imalatını sağlarlar. Carterjett Naylon Apple Saat Kordonu , tüm gün giymek için sağlam ancak rahat olan yumuşak, nefes alabilen, esnek ve suya dayanıklı bir kayıştır. Yeni iWatch Series 6 & SE Series 5, 4, 3, 2 ve 1 ile uyumludur. 44mm ve 42mm olmak üzere farklı boyutlarda gelir ve hem Erkekler hem de Kadınlar için uygundur. Çeşitli renklerde gelir, bu da en sevdiğiniz rengi seçmenizi mümkün kılar.

2. Geoumy Spor Naylon Bantları

Geoumy Sport Naylon Bantlar, kolay ayarlama için gerekli olan bir cırt cırt toka ile yapılmıştır, takılması ve çıkarılması çok kolaydır. Geoumy Naylon, doğal olarak soğutan bir malzemedir ve çift katmanlı dokuma kayış, aşırı ağır olan metalin aksine cilt dostu ve yumuşaktır. Kolayca seçebileceğiniz çoklu renk kombinasyonları ile birlikte gelir. Apple watch seri 8, seri 7, seri 6, seri 5, seri 4, seri 3, seri 2, seri 1, SE, Ultra ve çok daha fazlası ile uyumludur. Geoumy Sport Naylon Bantlar, 38 mm/40 mm/41 mm veya 42 mm/44 mm/45 mm/49 mm genişliktedir.

3. Supcase Sağlam Saat Kordonu

Supcase, bileğinize benzersiz bir görünüm kazandırabilecek çok sağlam bir koruyucu saat kayışıdır, kayışın kolay takılması ve çıkarılması için geliştirilmiş bir ön kapak tasarımına sahiptir. Çizilmeye karşı dayanıklıdır ve tamamen ayarlanabilir yerleşik bir tokaya sahiptir. Apple Watch 8 (2022 Sürümü) Apple Watch 7 (2021 Sürümü), Watch 6/SE (2020 Sürümü), Watch 5 (2019 Sürümü) ve Watch 4 (2018 Sürümü) [45/44mm] için özel olarak üretilmiştir. Tüm saat özellikleri ve işlevsel düğmeler, kasa takılıyken kolayca çalıştırılabilir.

4. OUHENG Sweatproof Hakiki Deri ve Kauçuk

OUHENG ter geçirmez deri ve Kauçuk, benzersiz bir tasarıma sahip süper kaliteli ve şık Apple Watch kayışıdır. Yüzeyi üstün kaliteli hakiki, ter geçirmez deriden, arka kısmı ise doğal siyah silikon kauçuktan yapılmıştır.

Kayışın her iki ucunda saate tam olarak kilitlenen, takmayı ve çıkarmayı kolaylaştıran ince paslanmaz çelik konektörler bulunur. Ultra, Series 8, Series 7, Series 6, Series 5, Series 4, Series 3, Series 2, Series 1, SE2 ve SE’yi içeren 49 mm, 45 mm, 44 mm ve 42 mm Apple Watch ile uyumludur.

OUHENG ter geçirmez deri ve Kauçuk nefes alabilir/iyi havalandırılmıştır, bu, kaşıntı ve kızarıklıkları önlemek için cildinize hava sirkülasyonu sağlar.

5. MARGE PLUS Cheetah Dots Band

Bu, aerodinamik tasarımı ve profesyonel görünümü ile sevimli, feminen bir ince kayıştır. Günlük gezilerinize uygun olması için çok gösterişli ve şıktır. Kayış, rahat ve zarif bir uyum sağlayan yüksek kaliteli deri malzemeler için yapılmıştır. SE serisi 7, 6 ,5, 4, 44mm ve 3, 2, 1, 42mm serisi apple watch band ile uyumludur. Saatin düşmesini güvenli bir şekilde tutan iyi takılmış bir tokaya sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi