Akış KA Kimdir ? Kaç Yaşındadır ?

Armağan Çağlayan’ın YouTube programına konuk olan, değişik tarzı ile herkesi etkileyen ”Akış KA” Kimdir sorusunun cevabını sizler için sitemizdeki bu yazımızda yazdık.

Herkesin merak edip araştırdığı ünlü ve fenomen biyografileri sadece sizler için bizim sitemizdedir. Sizlerde araştırmak istediğiniz ünlü için biyografi kategorisine göz atmalısınız.

Akış KA Kimdir ?

Armağan Çağlayan’ın sunduğu konuşma ve sohbet programında konuk olarak karşımıza çıkan ”Akış KA” değişik tarzı ve konuşma tarzı ile oldukça dikkat çekmektedir. Bizlerde ”Akış KA” Hakkındaki tüm bilinenleri sizler için bu yazımızda yazdık.

Armağan Çağlayan’ın sunduğu ”Gör Beni” programında bu hafta konuk olan ve kendini ”Drag Queen” olarak tanımlıyor.

Değişik ve etkileyici tarzı ile gözleri üzerine çeken Akış KA, aslen Zonguldak’lı olup 26 yaşındadır. Okumak için geldiği İstanbul’da kendisi gibi olan LGBT çevresi ile yaşamaktadır. Ailesi tarafından dışlanan Akış KA, kendi ayakları üzerinde durduğunu programda söylemektedir.

Ailemle Görüşmüyorum!

Akış KA, konuk olduğu programda ailesi ile görüşmediği ve şu sözleri de ekleyerek dile getirdi: “Gerek duymuyorum. Çünkü her anne, baba öyle özlenmiyor. Aile dediğin kurum ne? Beraber yaşadığın aile ilk şiddeti uyguluyor özellikle farklı bir çocuksan.”

Akış KA, bir yıldır ailesi ile görüşmediğini ve daha önemli işleri olduğunu söyledi.

Akış KA Ve Mesleği

Akış KA kendini Drag Queen olarak betimlemektedir. Kendisine göre bu terim insanları ve kendini eğlendiren anlamına gelmekteymiş. Performans sanatçısı olarak eğlence mekanlarında insanları eğlendirmektedir. Akış KA mesleğini açıkladıktan sonra bu meslekten sıkıldığını ve artık başka bir iş yapmak istediğini de dile getirdi.

Akış KA Ve Sosyal Medya

Tarzı ile insanları oldukça etkileyen Akış KA, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanmaktadır. Akış KA’yı instagramdan da takip etmek için tıklayınız.

Akış KA Röportajı

Akış KA’nın Armağan Çağlayan ile yaptığı röportajı izlemek için aşağıda sizler için kısa bir video bıraktık. Sizlerde videoyu izleyerek Akış KA hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi