Adım Para Uygulaması Ne Kadar Kazandırır ?

Son zamanların oldukça popüler uygulaması arasında gösterilen ”Adım Para” uygulamasının nasıl işlediğini, ne kadar para kazandırdığını sizler için sitemizdeki bu yazımızda hazırladık.

Herkesin en çok kullandığı ve araştırdığı uygulamalardan biri olan ”Adım Para” uygulamasının detayları sizlerle… Bu uygulamayı kullanmayı düşünenlerin en çok sorduğu sorulardan biri de ne kadar para kazanırım ? Bu soruyu ne kadar kadar kazanacağınızı ve nasıl kazanacağınızı detayları ile birlikte yazımızda yazdık.

Adım Para Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Yeni geliştirilen bir uygulama sayesinde artık sadece yürüyerek para kazanmanız mümkün. Bitcoin benzeri bu sistemde ne kadar çok yürürseniz o kadar çok para biriktiriyorsunuz.

Bu sistemde para kazanmak için tek yapmanız gereken yürümek. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulamayla attığınız adımlar sayılıyor ve her on bin adımda 1 dolar kazanıyorsunuz. On bin adım ise yaklaşık 8 km yapıyor.

Kazanılan para ise internet harcamalarında kullanıldığı gibi sanal döviz bürolarında gerçek paraya da çevrilebiliyor. İlk bakışta çok düşük bir miktar olarak görünse bile yıllık olarak hesapladığınızda günlük rutininizi hiç bozmadan ve ekstra hiçbir şey yapmadan yüzlerce dolar kazanabilirsiniz. Bu uygulama ünlü teknoloji devleri tarafından yapılan ve Japonya menşeili bir uygulamadır.

Sizlerde hem spor yapıp hem de para kazanmak istiyorsanız bu uygulama tam da sizlere göre.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi