3391 Kilometre Filmi Kitap Özeti Oyuncuları - Süper Kadın

3391 Kilometre Filmi Kitap Özeti Oyuncuları

3391 Kilometre filmi oyuncuları, konusu ve kitap özetini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Deniz Enyüksek’in oturduğu 3391 Kilometre filminin yapımcılığını Böcek Films üstlenmiştir. Beyza Alkoç’un satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanmıştır. 3391 Kilometre filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve kitap özeti de merak edilmiştir.

3391 Kilometre Filmi Oyuncuları

Beyza Alkoç’un en çok okunan kitaplarının başında gelen 3391 Kilometre’nin filminin çekilmesi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. 3391 Kilometre filminin erkek başrol oyuncusu Ahmet Haktan Zavlak olmuştur. Filmde Ahmet Haktan Zavlak’a Derya Pınar Ak eşlik edecektir.

Ahmet Haktan Zavlak – Ege

3391 Kilometre filminin erkek başrol oyuncusu Ahmet Haktan Zavlak, 21 Ağustos 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir. Haktan Zavlak, İdil İletişim menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Çeşitli reklam filmlerinde yer alarak oyunculukla tanışan Haktan Zavlak, 2019 yılında Bir Aile Hikayesi dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Özellikle Tozlukaya dizisinde canlandırdığı Çağrı karakteriyle tanınan genç oyuncumuz en son Ömer dizisinde rol almıştır.

Derya Pınar Ak – İzmir

3391 Kilometre filminin kadın başrol oyuncusu Derya Pınar Ak, 7 Ağustos 2002 yılında dünyaya gelmiştir. Çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. Derya Pınar Ak’ın profesyonel oyuncu olarak yer aldığı ilk projesi Cadı Üçlemesi isimli filmdir. 15 yaşında sektöre adım atan oyuncumuz daha önce Prens, Kar ve Ayı, Sevmek Zamanı, Annemizi Saklarken, Uzak Şehrin Masalı, Hükümsüz projelerde de rol almıştır. İcon Talent menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz en son Adım Farah dizisinde yer almıştır.

391 Kilometre Filminin Konusu ve Kitap Özeti

Beyza Alkoç’un 3391 Kilometre kitabından uyarlanan filmin konusu da merak edilmiştir. 3391 Kilometre filminde birbirlerini görmeden ve duymadan, aylar boyunca gece gündüz konuşan Ege ile İzmir’in hikayesi anlatılacaktır. Ege ile İzmir, birbirlerine bu kadar uzak ama aynı zamanda bir o kadar da yakındır. 3391 Kilometre filminde de Ege ile İzmir’in mesafeleri ortan kaldırma çabaları ve sonrasında yaşanan olaylar anlatılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi