2023’de Başlayacak Yeni Diziler - Süper Kadın

2023’de Başlayacak Yeni Diziler

2023 yılında yeni başlayacak televizyon dizilerini haberimizde sizler için derledik. 2023 yılına damga vuracak yeni dizileri televizyonda keyifle izleyebileceksiniz.

Geçtiğimiz sezon birçok dizi final yaptı. Bunun üzerine kanallar da yeni dizi çalışmalarına başladı. 2023 yılında televizyon ve dijital platformlar da başlayacak yeni diziler merak edilmeye başlandı. 2023 yeni dizilerini merak edenler bu haberi sizler için hazırladık. Haydi gelin yeni başlayacak dizilere göz atalım.

2023 de Başlayacak Diziler Neler?

Hepimizin bildiği gibi bir çok dizi beklediği başarıyı elde edememiş ve bunun üzerine final yapmak zorunda kalmıştır. Bundan dolayı yapımcılar ve kanallarda hazırlık çalışmalarına başlamıştır. İzleyiciler tarafından 2023’te başlayacak olan dizilerde merak edildi. Bizlerde 2023 yılında başlayacak Cennetin Çocukları, Aile, Arayış, Sipahi, Güzel Günler, Avcı gibi dizileri sizlere anlatmaya çalışacağız.

 

Cennetin Çocukları

Serdar Gözerekli’nin yönetmenliğini üstlendiği Cennetin Çocukları dizisinin başrolünde İrem Helvacıoğlu, Alp Navruz ve Ayça Bingöl yer almaktadır. Senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı Cennetin Çocukları dizisi Atike Hınçlıer’in “Yürek Çıkmazı” kitabından uyarlanmıştır. Gold Film imzalı Cennetin Çocukları dizisi 2023 yılında başlayacak olan yeni dizilerden biridir.

Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti dizisi 2023 de yeni başlayan diziler arasında yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Ketche’nin oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcılığını Gold Film üstlenmiştir. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Kızılcık Şerbeti dizisi 2023 yılında Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Sipahi

Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu Sipahi dizisinin senaryosunu Ali Doğançay kaleme almaktadır. Yapımcılığını CNP Film’in üstlendiği Sipahi dizisi 2023 yılında yeni başlayacak olan diziler arasında yer almaktadır. Büyük ilgi görmesi beklenilen aksiyon ve dram türünde ki Sipahi dizisi 2023 yılında Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Aile

Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız’ın oturduğu Aile dizisinin senaryosunu Hakan Bonomo kaleme alacaktır. Aile dizisinde Devin isimli psikoloğun oldukça kalabalık bir aile ile tesadüfen karşılaşması ve daha sonra yaşadığın şeyler anlatılacaktır. Aile dizisi 2023 yılında yeni başlayacak dizilerden biridir. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizi 2023’te Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Arayış

Başrollerini Mehmet Günsür ve Aslı Enver’in paylaştığı Arayış dizisinin yönetmen koltuğunda Emin Alper oturacaktır. Ay Yapım imzalı Arayış dizisi sekiz bölümden oluşacaktır. 2023 yılında dijital platform Disney Plus da yayınlanacak olan Arayış dizisinde bir genç kadının en yakın arkadaşı tarikat tarafından ele getirilmiştir ve bu kızın arkadaşını kurtarmak için tarikata sızması anlatılacaktır.

 

Fetih Ülküsü Kızılelma

Yapımcılığını Kemal Tekden’in üstlendiği Fetih Ülküsü Kızılelma dizisinin çekimleri, Hadımköy ile Kartal’da kurulan platolarda ve Edirne’de yapılacaktır. Fatih Sultan Mehmed’in şehzadelik dönemi, hocası Akşemseddin ile olan tanışması ve yetişmesini anlatan Fetih Ülküsü Kızılelma dizisi 2023 yılında TRT dijitalde başlayacak yeni dizilerden biridir.

Güzel Günler

Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği Güzel Günler dizisinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı oturmaktadır. Senaryosunu Selin Tunç’un kaleme aldığı Güzel Günler dizisinin başrolünde Binnur Kaya, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı ve Burak Dakak yer almaktadır. Güzel Günler dizisi 2023 de başlayan yeni dizilerden biridir ve TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Avcı

Avcı dizisi 2023 yılında başlayan yeni diziler arasında yer almaktadır. Senaryosunu Atilla Engin’in kaleme aldığı Avcı dizisinin yönetmen koltuğunda Can Emre oturacaktır. Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstleneceği Avcı dizinin başrolünde yer alan Uğur Güneş, Hakan isimli bir askere hayat verecektir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Avcı dizisi 2023 yılında TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacaktır.

Tuzak

2023 de yeni başlayan dizilerden biri de Tuzak dizisidir. Fabrika Yapım ve Acun Medya imzalı Tuzak dizisi Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek’in oturacağı Tuzak dizisi 2023 yılı için yeni başlayan dizilerden biri olmuştur. Senaryosunu Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı Tuzak dizisi yeni başlayan diziler arasında yer almaktadır ve Tv 8’de yayınlanacaktır.

Hayat Bugün

Yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali’nin oturduğu Hayat Bugün dizisinin başrolünde Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel ve Hande Doğandemir yer almaktadır. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Hayat Bugün dizisi 2023 yılında yeni başlayan dizilerden biridir. Hayat Bugün dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Kadın 2021; Güncel bilgilerin yer aldığı web sayfasıdır. İletişim I Künye I Mfk Yöntemi